Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Stworzenie Adama w glazurowej mozaice - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Stworzenie Adama w glazurowej mozaice
15-01-2011 23:33   Janusz Ludwiczak
42 glazurników musiało stworzyć z płytek ceramicznych fragment fresku Michała Anioła z Kaplicy Sykstyńskiej "Stworzenie Adama" podczas IV Glazurniczych Mistrzostw Polski, jakie odbyły się w ramach targów Budma na MTP.

Już po raz czwarty odbyły się Glazurnicze Mistrzostwa Polski, w których udział wzięło prawie 200 zawodników, lecz do ścisłego finału dostało się 42 płytkarzy wyłonionych podczas czternastu eliminacji.

Uczestniczy IV Glazurniczych Mistrzostw Polski, które odbyły się w środę i czwartek w pawilonie 3a, w ramach targów Budma musieli stworzyć z płytek ceramicznych fragment fresku Michała Anioła z Kaplicy Sykstyńskiej "Stworzenie Adama".

Najlepszym twórcą "Stworzenia Adama" w glazurze okazał się Marek Rejmak z Gdańska. Wiceliderem IV Glazurniczych Mistrzostw Polski został Radosław Kaflowski z Pabianic, zaś na trzecim miejscu znalazł się Sławomir Marciniak z Wilgi.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
03

lip

Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Piknik ekologiczny w Ogrodzie Łazarz "Na powitanie lata"

06

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

13

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

18

lip

do 22-07-2022
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Międzykulturowe zajęcia wakacyjne "Eco World"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: