Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zaprojektuj ilustrację do "Kalendarza Łazarskiego 2011" - KONKURS - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zaprojektuj ilustrację do "Kalendarza Łazarskiego 2011" - KONKURS
16-10-2010 11:14   Janusz Ludwiczak
"Kalendarz Łazarski" ukazał się już czterokrotnie. W przyszłym roku ukaże się już jego piąta edycja. Tym razem to Państwo mogą być autorami "Kalendarza Łazarskiego 2011". Wspólnie z Radą Osiedla Świętego Łazarza ogłaszamy konkurs na ilustrację do kalendarza, który ukaże się także w nakładzie 2 tys. egzemplarzy jako wkładka do grudniowego wydania "Wieści Łazarskich". Warto wziąć udział w naszym konkursie tym bardziej, że do wygrania są nagrody, m.in. książkami i upominkami od Rady Osiedla Świętego Łazarza i portalu lazarz.pl.

Wspólnie z Radą Osiedla Świętego Łazarza - jednostką pomocniczą Miasta Poznania organizujemy konkurs na ilustrację do piątego już wydania "Kalendarza Łazarskiego", który ukaże się jak zawsze tradycyjnie w formie elektronicznej, a także po raz pierwszy będzie wkładką do grudniowego wydania "Wieści Łazarskich" w nakładzie 2 tysięcy egzemplarzy.

Jeszcze przez tydzień (do 25 października) czekamy na prace w dowolnej technice, np. rysunek, fotografia, szkic, grafika, których format nie może przekraczać A4.
Prace powinny przedstawiać charakterystyczne punkty w dzielnicy Łazarz (np. Arena, kościoły, zajezdnia, Park Wilsona, Park Kasprowicza, Targi, ulice, kamienice, architekturę, itd.).

Konkurs adresujemy przede wszystkim do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich, a także wychowanków placówek kulturalnych. W konkursie mogą wziąć także dorośli mieszkańcy.

Prace konkursowe do 25 października można dostarczać osobiście do Biura Rady Osiedla Świętego Łazarza, przy ul. Matejki 50 (pok. 109) lub przesyłać listownie na adres: Rada Osiedla Świętego Łazarza, ul. Matejki 50 pok. 109, 60-770 Poznań.

Na Państwa zgłoszenia czekamy też o dowolnej porze dnia i nocy w formie elektronicznej (formaty jpg, gif, png, bmp, cdr) na adres e-mailowy: konkurs@lazarz.pl.

Wśród nadesłanych zgłoszeń jury (członkowie Rady Osiedla Świętego Łazarza i redakcji portalu lazarz.pl) wybierze do 15 listopada 2010 r. cztery najlepsze prace, które zostaną zamieszczone w kolorowym "Kalendarzu Łazarskim 2011".

"Kalendarz Łazarski 2011" zostanie opublikowany w formacie A4 jako wkładka do grudniowego numeru "Wieści Łazarskich", a także w formie elektronicznej na łamach portalu lazarz.pl.
Ponadto wszystkie nadesłane prace zostaną dodatkowo opublikowane na łamach portalu lazarz.pl.

Uczestnicy zwycięskich prac konkursowych zostaną wyróżnieni nagrodami ufundowanymi przez Radę Osiedla Św. Łazarza i portal lazarz.pl


Komentarze (2)

13-12-2010 16:27:02
REDAKCJA
Ogłoszenie wyników nastąpi wspólnie przez Radę Osiedla Św. Łazarza w piątek 17 grudnia. Zaproszenia do zwycięzców i uczestników konkursu zostały wysłane już dwa tygodnie temu. "Kalendarz Łazarski 2011" z ilustracjami zwycięzców pojawi się m.in. jako wkładka do "Wieści Łazarskich", które mają się ukazać jeszcze w grudniu.
13-12-2010 12:10:07
jhfyi
Kiedy zostanie ogłoszony wynki?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
28

lip

do 31-07-2021
17:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
IV Hawajskie spotkania na Łazarzu

07

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

14

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

15

sie

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Koncert z cyklu "Poznańskie Muzykalia" - z utworami Elvisa Presleya

21

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: