Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przybyszewskiego jeździmy "pod prąd" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przybyszewskiego jeździmy "pod prąd"
31-07-2010 01:14   Janusz Ludwiczak
W piątek rozpoczął się w końcu remont wschodniej nitki ulicy Przybyszewskiego. Do końca sierpnia kierowcy jeździć będą "pod prąd" - tzn. po jezdni prowadzącej w kierunku Górczyna. Szczególną uwagę muszą zwrócić też piesi i pasażerowie autobusów linii nr 93.

Po pięciu dniach opóźnień w końcu rozpoczął się drugi etap remontu ulicy Przybyszewskiego. Drogowcy przenieśli się na nitkę wschodnia, gdzie do końca sierpnia przebudowana zostanie konstrukcja jezdni, nowa nawierzchnia z mieszkanki mineralno-asfaltowej zredukuje hałas i zostanie dostosowana zostanie do obecnego natężenia ruchu.

Od piątku kierowcy ulicą Przybyszewskiego jeżdżą "pod prąd" - tzn. jezdnią w kierunku Górczyna. W kierunku przeciwnym dla zmotoryzowanych obowiązuje objazd prowadzący ulicami Bukowską, Grochowską i Grunwaldzką.

Szczególną uwagę powinni na Rondzie Jana Nowaka-Jeziorańskiego zwrócić uwagę, gdyż przejście dla pieszych po stronie szpitala zostało przesunięte i oznaczone ciągłą żółtą linią zamiast zebry.

Zmiany czekają też na pasażerów autobusów linii nr 93. Przystanek "Rondo Jana Nowaka-Jeziorańskiego" został przesunięty i znajduje się teraz na pasie rozdziału. Ponadto w kierunku Górczyna autobusy linii nr 93 nadal kursują objazdem przez Bukowską, Grochowską i Arciszewskiego zatrzymując się po wszystkich przystankach (tych samych do dla autobusów linii nr 82). Pasażerowie, którzy chcą dostać się w kierunku Górczyna powinni podjechać tramwajem linii nr 1 i 7 do przystanku "Arciszewskiego" i dalej kontynuować podróż autobusami linii nr 93 lub 82.

Bez zmian ulicą Przybyszewskiego kursują tramwaje linii nr 7. Utrudnienia potrwają do końca sierpnia.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

do 14-08-2022
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
Slavic fondness - wystawa | Luntrus
w godz. 14:00-20:00

13

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

20

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

Międzynarodowe Targi Poznańskie
V Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów

27

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: