Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Porozmawiajmy o społeczeństwie obywatelskim i komunikacji - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Porozmawiajmy o społeczeństwie obywatelskim i komunikacji
02-02-2010 00:53   Janusz Ludwiczak
Od lutego rozpoczynamy nasz cykliczny, cotygodniowy czat z zaproszonymi gośćmi. W każdą środę od 16:00 do 17:00 będą mogli Państwo zadawać pytania, poruszać interesujące tematy, wyrażać opinie. Pierwszym gościem naszego czatu będzie mgr inż.Jerzy Babiak - przewodniczący Osiedla Łazarz SM Grunwald, członek Stowarzyszenia "My Poznaniacy" i były dyrektor MPK. W trakcie naszej rozmowy porozmawiać będzie można o społeczeństwie obywatelskim, Osiedlu Łazarz Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald" oraz o transporcie publicznym w Poznaniu.

W trakcie prowadzonych rozmów na naszym czacie, razem z zaproszonymi gośćmi chcemy poruszać Państwa problemy i odpowiadać na interesujące tematy, opinie i pytania.

Co tydzień, w każdą środę, przez godzinę od 16:00 do 17:00 będzie mogli Państwo porozmawiać z zaproszonymi przez nas gośćmi.

Pierwszym gościem naszego czatu będzie mgr inż.Jerzy Babiak - przewodniczący Osiedla Łazarz SM Grunwald, członek Stowarzyszenia "My Poznaniacy" i były dyrektor MPK. W trakcie naszej rozmowy porozmawiać będzie można o społeczeństwie obywatelskim, Osiedlu Łazarz Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald" oraz o transporcie publicznym w Poznaniu.

Na rozmowę NA ŻYWO zapraszamy w środę 3 lutego 2010 od godz. 16:00 na www.czat.lazarz.pl, a już teraz mogą Państwo zadawać pytania do naszego gościa za pośrednictwem poczty e-mailowej: czat@lazarz.pl.

Pod tym samym adresem e-mail: czat@lazarz.pl czekamy na Państwa propozycje z kim chcielibyście porozmawiać i jakie tematy poruszyć.


R E K L A M A

Komentarze (5)

08-02-2010 18:07:31
Slawek
to dobry plan, bo na @ do rady osiedla podany na tej stronie mozna pisac i pisac, a odpowiedz otrzyma sie na swietej nigdy.
02-02-2010 20:38:53
REDAKCJA
Jest to w planach. Na razie jestem ciekaw jak wypali pierwszy czat. Zapraszam wobec tego do dyskusji jutro o 16:00.
02-02-2010 17:12:41
madzia
A Radę Osiedla Świętego Łazarza też zaprosicie?
02-02-2010 13:15:00
mm
Genialne. Niestety nie będę dyspozycyjny o 16, ale pozwoliłem przesłać sobie pytanie na wskazanego maila.
02-02-2010 11:47:00
max
Fajny pomysł. Na pewno wejdę. Super.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
06

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

08

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
Zapisy mailowo: zapisy.klubkrag@gmail.com Uczestnicy zajęć są zobowi

09

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: