Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Łazarska wiosna 2009 {GALERIA ZDJęć CZYTELNIKÓW} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Łazarska wiosna 2009 {GALERIA ZDJęć CZYTELNIKÓW}
21-04-2009 23:06   Janusz Ludwiczak
Przez prawie miesiąc - od pierwszego dnia wiosny do Wielkanocy mogli Państwo przesyłać zdjęcia z wiosennymi klimatami - nie tylko z krokusami i żonkilami w naszym konkursie "Łazarska wiosna". Sporo materiałów otrzymaliśmy od Państwa za co dziękujemy. Czas więc rozwiązać nasz konkurs i przyznać nagrody.

Od pierwszego dnia wiosny astronomicznej (20 marca) do Wielkanocy (14 kwietnia) czekaliśmy na Państwa zdjęcia z wiosennymi klimatami. Naszym Czytelnikom udało napotkać się wiele oznak tej pory roku.
Otrzymaliśmy zdjęcia krokusów przy Moście Dworcowym i Dworcu Zachodnim, kwitnących kwiatów przy Kasprzaka czy rosnącej magnolii w pobliżu Parku Wilsona.

Także fotoreporter portalu lazarz.pl postanowił każdego tygodnia obejść Łazarz, zwłaszcza w pierwszej połowie kwietnia, kiedy na dworze jest już co raz cieplej, a promienie słońca powodują, że na Łazarzu robi się co raz bardziej zielono.

Poniżej prezentujemy zdjęcia naszych Czytelników. Nagrody w postaci zaproszeń ufundowanych przez Klub Osiedlowy "Krąg" na zajęcia mini przedszkola, gimnastyki dla seniorów oraz jogi otrzymują: Katarzyna Gmerek, Małgorzata Czarkowska i Karol Kroll oraz klasa 3a w Szkole Podstawowej nr 80, która także przesłała nam zdjęcia.


R E K L A M A

Fot: Katarzyna Gmerek (01-07), Małgorzata Czarkowska (11), klasa 3a Szkoła Podstawowa nr 80 (21-28), Karol Kroll (31-52), Janusz Ludwiczak lazarz.pl (61-99)

Komentarze (3)

27-04-2009 21:07:26
madzia
Najważniejsze, że już zima za nami.
22-04-2009 18:13:17
max
A jak zielono się zrobiło... nie mogę się maja doczekać - mojego ulubionego miesiąca.
22-04-2009 07:17:13
ailbaba
Jak ładnie jest na Łazarzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-)
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
06

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

08

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
Zapisy mailowo: zapisy.klubkrag@gmail.com Uczestnicy zajęć są zobowi

09

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: