Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Dworzec Zachodni: Zażył dopalaczy, dostał zapaści {FILM} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Dworzec Zachodni: Zażył dopalaczy, dostał zapaści {FILM}
01-03-2016 18:42   Janusz Ludwiczak
Dzięki skoordynowanej i szybkiej akcji strażniczki miejskiej z obsługi monitoringu, patrolu Straży Ochrony Kolei i policjantom z komisariatu Grunwald udało się uratować życie młodego człowieka, który dostał niespodziewanej zapaści po zażyciu... dopalacza.

W niedzielę przed budynkiem Dworca Zachodniego młody mężczyzna dostał niespodziewanej zapaści, jak się okazało w wyniku zażycia dopalacza.

Szybka i skoordynowana akcja strażniczki z obsługi monitoringu miasta, dyżurnego KP Grunwald oraz patrolu Straży Ochrony Kolei prawdopodobnie uratowała życie młodego chłopaka, który w niedzielę, przed budynkiem Dworca Zachodniego, doznał niespodziewanej zapaści po zażyciu dopalacza. Został on przewieziony na oddział toksykologii – informuje Straż Miejska.

Na zdjęciach z monitoringu widać, że mężczyzna stoi zgięty w pół, po czym upada na ziemię. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia.


R E K L A M A

Komentarze (2)

02-03-2016 10:52:36
Łazarski chłopak
Te pier*** dopalacze
02-03-2016 09:35:18
Autor
A co z nowym punktem z dopalaczami przy ul. Niegolewskich 10?Z tego co wiem to cały czas otwarty.Czy na prawdę nie można jakoś uprzykrzyć życia tym handlarzom?Przecież policja często omija prawo podczas swoich operacji.Czy tutaj nie można?Nikt chyba nie miał by tego za złe.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
05

paź

16:30
Kościół Chrystusa Sługi ul. Palacza 7
"Bezpieczny senior" - spotkanie dla seniorów na temat bezpieczeństwa ze Strażą Miejską
(sala parafialna)

06

paź

do 08-10-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Retro Motor Show 2023 - Targi Pojazdów Zabytkowych
PGA: Poznań Game Arena - Targi gier, rozrywki i multimediów

15

paź

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory parlamentarne

17

paź

do 18-10-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"PolEco" - Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska
Local Trends - Europejskie Forum Samorządowe
Forum Rozwoju Miast

19

paź

Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 8:00-15:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: