Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Pół tysiąca mruczków prezentuje swoje wdzięki w Arenie {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Pół tysiąca mruczków prezentuje swoje wdzięki w Arenie {GALERIA ZDJĘĆ}
08-11-2015 01:32   Janusz Ludwiczak
Nawet 500 kotów rasowych walczy w Arenie o tytuł championa. W weekend odbywa się LXI & LXII Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych. Swoje wdzięki prezentują futrzaki z Polski, ale również z Litwy, Ukrainy, Czech, Austrii, Holandii, Danii, Szwecji czy Finlandii.

W pierwszym dniu imprezy odbyła się wystawa kota norweskiego leśnego. W niedzielę będzie można podziwiać koty rasy ragdoll.

Tegoroczna Międzynarodowa Wystawy Kotów Rasowych zbiegnie się z 10-leciem Klubu Miłośników Kotów Rasowych "Felis Posnania". Wystawa będzie mieć charakter dużej imprezy promującej nie tylko koty rasowe, ale także, pomoc popularnym dachowcom – wyjaśnia Justyna Pisarek, wiceprezes Klubu Miłośników Kotów Rasowych Felis Posnania, organizatora wystawy.

Wystawie towarzyszy kiermasz artykułów dla kota i psa i pokazy fretek, świnek morskich, jeży pigmejskich i innych gryzoni. Będzie również kącik dla najmłodszych.

Najpiękniejsze koty będzie można podziwiać w Arenie jeszcze w niedzielę w godz. od 10:00 do 17:00. Bilety normalne kosztują 10 zł, ulgowe 5 zł. Są również bilety rodzinne (dla dwóch osób dorosłych i dwójki dzieci) w cenie 25 zł. Portal lazarz.pl jest patronem medialnym Międzynarodowej Wystawy Kotów Rasowych.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

kwi

17:00
Biblioteka Raczyńskich filia nr 4 ul. Lodowa 4
"4 dla seniora: Kultura Japonii" - Trening pamięci dla seniorów
- bezpłatne zajęcia poprawiające pamięć, koncentrację oraz okazja do spotkania i rozmów

20

kwi

11:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Piosenki Przedszkolnej

21

kwi

Poznań * Łazarz
Wybory samorządowe - II tura
w godz. 7:00-21:00

22

kwi

18:00
Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

23

kwi

do 25-04-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Międzynarodowe Targi Energetyki
"GreenPower" - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
"Instalacje" - Międzynarodowe Targi Instalacyjne
"Sawo" - Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarn

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: