Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Będzie można zwiedzić dawną "Ósemkę" - obecnie katolickie gimnazjum i liceum - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Będzie można zwiedzić dawną "Ósemkę" - obecnie katolickie gimnazjum i liceum
27-09-2015 00:21   Janusz Ludwiczak
W niedzielę po mszach św. odprawianych w kościele Matki Boskiej Bolesnej będzie można zwiedzić gmach Publicznego Gimnazjum Katolickiego im. św. Stanisława Kostki i Liceum Ogólnokształcącego Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców im. bł. Natalii Tułasiewicz przy ul. Głogowskiej 92.

W niedzielę, 27 września po wszystkich Mszach św. przedpołudniowych będzie można zwiedzać gmach gimnazjum i liceum katolickiego po drugiej stronie ulicy. Wszystkich pragnących zobaczyć jak wygląda szkoła po generalnym remoncie zaprasza ks. dyrektor Piotr Kuś – informuje ks. prałat Eugeniusz Antkowiak, proboszcz Parafii Matki Boskiej Bolesnej.

Gmach Publicznego Gimnazjum Katolickiego im. św. Stanisława Kostki i Liceum Ogólnokształcącego Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców im. bł. Natalii Tułasiewicz przy ul. Głogowskiej 92, w którym wcześniej mieściło się VIII LO będzie można odwiedzać ok. godz. 7:45, 8:45, 10:15 i 11:45.

ZOBACZ TAKŻE: Zespół Szkół Muzycznych na Głogowskiej do 2019 roku. Kuria:"Będziemy tam realizowali cele oświatowe"

ZOBACZ TAKŻE: W budynku, w którym mieściło się VIII LO otwarto katolickie gimnazjum i liceum {GALERIA ZDJĘĆ}


R E K L A M A

Komentarze (3)

27-09-2015 18:46:56
ojciec dziecka z tej szkoły
ktoś puścił bzdurę w eter że za szkołę się płaci.kompletna bzdura szkoła jest całkowicie za darmo i dla wszystkich dzieci które się dobrze uczą i w jakimś stopniu udzielają się w wolontariatach przy kościelnych lub są ministrantami .najlepiej jest oczerniać i kopiować nie swoje słowa usłyszane" gdzieś tam"
27-09-2015 15:12:58
samochód
a te samochody na ostatniej focie też należą do jaśnie wielmoznej szkoły I razem to chyna te 15 milionów złotych .... kosztowałao??
27-09-2015 08:06:44
Olga
Wkurza mnie ten przepych!!!!! . Dlaczego inne dzieci nie mogły dostąpić tych " dobrodziejstw"? Dlatego , ze rodziców nie stać na zapłacenie za taka szkołę.?! A o sąsiadujących Gimnazjach kościół wypowiada się tylko źle! Dlaczego - bo te dzieci są inne , z patologicznych rodzin ( tak się o nich mówi)??? Czy tym dzieciom nie należy podać ręki i pokazać inny , lepszy świat ??
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

kwi

do 14-04-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Run Expo" - targi sportowe: bieg | aktywność | motywacja

14

kwi

Poznań * Łazarz
16. Poznań Półmaraton

17

kwi

17:00
Biblioteka Raczyńskich filia nr 4 ul. Lodowa 4
"4 dla seniora: Kultura Japonii" - Trening pamięci dla seniorów
- bezpłatne zajęcia poprawiające pamięć, koncentrację oraz okazja do spotkania i rozmów

20

kwi

11:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Piosenki Przedszkolnej

21

kwi

Poznań * Łazarz
Wybory samorządowe - II tura
w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: