Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Lidl przy Palacza powstanie dopiero pod koniec 2017 roku. Wraz ze sklepem powstanie biurowiec - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Lidl przy Palacza powstanie dopiero pod koniec 2017 roku. Wraz ze sklepem powstanie biurowiec
14-08-2015 08:00   Janusz Ludwiczak
Dopiero za dwa lata będziemy mogli zrobić zakupy w sklepie sieci Lidl. Wraz z dyskontem przy ul. Palacza powstanie również budynek biurowo-usługowo-handlowy.

Jak już informowaliśmy pod koniec 2011 roku Politechnika Poznańska wystawiła na sprzedaż dwa budynki przy ul. Palacza o powierzchni użytkowej wynoszącej prawie 3 tys. m kw. każdy oraz kompleks budynków garażowych o powierzchni 250 m kw. Cena wywoławcza wynosiła początkowo 12,5 mln zł, jednak w pierwszym przetargu nie było chętnych.

Nieruchomość została sprzedana w 2013 roku za 8,8 milionów złotych. Nowym właścicielem budynków została firma Lidl, która planuje na tej działce urządzić swój sklep.

Jak się dowiedzieliśmy Lidl otworzy swój sklep najwcześniej za dwa lata. Na swojej działce przy zbiegu ulic Palacza i Jarochowskiego planuje wybudować również biurowiec. Firma otrzymała właśnie od Wydziału Urbanistyki i Architektury Urzędu Miasta warunki zabudowy i pozwolenie na budowę.

W przedmiotowej lokalizacji powstanie obiekt handlowy z pomieszczeniami biurowymi przeznaczonymi na potrzeby własne. Prace budowlane planujemy rozpocząć wiosną 2017 roku, natomiast otwarcie sklepu przewidziane jest na koniec 2017 roku – tłumaczy Anna Biskup z Biura Prasowego Lidl Polska.

Wiadomo też, że w ramach inwestycji Lidl przeprowadzi remont chodników na ulicy Jarochowskiego.

W związku z przedmiotową inwestycją planujemy remont chodnika przy ul. Jarochowskiego na odcinku od wjazdu na nieruchomość będącą naszą własnością do ul. Palacza - zapowiada Anna Biskup z Lidl Polska.


Komentarze (2)

14-08-2015 12:40:13
poznaniak
Kolejny My GROBELNEGO ., tylko ja sie putam po jakiego członka nam kolejny członekarkiet To po pozostałość koncepcji ex er
14-08-2015 09:47:26
Mieszkaniec Łazarka
Po co kolejny market ?? mało jest w okolicy ??? może coś porządniejszego dałoby się wybudować ?? jeszcze trochę to Poznań będzie miastem biur i marketów a nie mieszkańców......
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
28

maj

Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
Łazarski Festyn Rodzinny
- dmuchańce, wata cukrowa, loteria fantowa, kiermasz ciast, rękodzieła
w godz. 15:00-18:00

18:00
Przystanek Pireus ul. Głogowska 35
"Okno na świat" - Turcja
- informacje na temat tradycyjnej tureckiej muzyki i innych form sztuki
wstęp wolny

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

21:45
Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge" (reż.Baz Luhrmann)
- Łazarski Przegląd Filmowy
wstęp wolny

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: