Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Jedenastkę" zastąpi "osiemnastka". Wahadło będzie kursować Głogowską do końca sierpnia - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Jedenastkę" zastąpi "osiemnastka". Wahadło będzie kursować Głogowską do końca sierpnia
05-08-2015 10:46   Janusz Ludwiczak
W poniedziałek zakończą się prace związane z remontem zwrotnic na ulicy Głogowskiej przy Moście Dworcowym. Na swoje trasy powrócą tramwaje linii nr 5 i 8. Nadal kursować będzie wahadło, które umożliwi dojazd z Łazarza do Teatralki. Natomiast zawieszona zostanie "jedenastka". Jej kursowanie przejmie linia nr 18.

Od soboty trwa remont zwrotnic na ulicy Głogowskiej, przy Moście Dworcowym. Zawieszone zostało kursowanie "ósemki", a swoje trasy zmieniły tramwaje linii nr 5 i 11. Z Górczyna przez Głogowską, Dworzec Zachodni i trasę PST do Teatralki dojeżdża teraz tylko tramwaj wahadłowy linii nr 14. Z Łazarza do Kaponiery można dojechać również autobusem zastępczym "za tramwaj" linii T8. Więcej w artykule: Na dworzec tylko "wahadłem" i "zatramwajem".

Od wtorku, 11 sierpnia na swoje stałe trasy powrócą tramwaje linii nr 5 i 8. Zlikwidowana zostanie autobusowa komunikacja zastępcza "za tramwaj" - linia T8. Równocześnie zawieszone zostanie kursowanie "jedenastki" - jej funkcjonowanie przejmie linia tramwajowa nr 18.

ZMIANY W KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ OD WTORKU, 11 SIERPNIA DO 30 SIERPNIA:

Linia nr 14:
GÓRCZYN – Głogowska – trasa PST – MOST TEATRALNY Kursowanie tylko w dni robocze w godz. 5:00 – 19:00.

Linia nr 18:
FRANOWO – Szwedzka – Piaśnicka (tunel) – trasa Kórnicka – Jana Pawła II – Królowej Jadwigi – Matyi – Most Dworcowy – Głogowska – Hetmańska – Starołęcka – STAROŁĘKA


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

sie

18:30
Łazarz
44. sesja (budżetowa-zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

19

sie

do 20-08-2022
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni z występem artystycznym zespołu DuetWhiteNight i pokazem świetlnym
w godz. 20:00-2:00

20

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

Międzynarodowe Targi Poznańskie
V Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów

21

sie

Park Wilsona Muszla Koncertowa
XVI Światowe Spotkania z Kulturą Romską

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: