Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przedszkolna olimpiada odbyła się na Limanowskiego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przedszkolna olimpiada odbyła się na Limanowskiego
09-06-2015 00:48   Janusz Ludwiczak
Wyścigi w workach, slalom pomiędzy pachołkami, przejście po krążkach z pałeczką - to tylko trzy z dziesięciu konkurencji, jakie czekały na prawie 300 maluchów podczas Łazarskich Międzyprzedszkolnych Zawodach Sportowych, które w poniedziałkowe przedpołudnie odbyły się na terenie Przedszkola nr 39 "Leśne Ludki" przy ul. Limanowskiego. Była to jedna z nielicznych olimpiad, gdzie każdy zawodnik był zwycięzcą i otrzymał medal.

Już po raz drugi rozegrane zostały Łazarskie Międzyprzedszkolne Zawody Sportowe, w których wzięło udział prawie 300 dzieci z dziewięciu przedszkoli - nr 25, 32, 39, 44, 48, 51, 89, 90 oraz z oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 26.

Każda grupa miała inny kolor koszulek, dzięki temu można było odróżnić poszczególne reprezentacje. Dla młodych sportowców przygotowano w sumie dziesięć konkurencji, wśród których były m.in. rzut piłką do kosza, slalom między pachołkami, strzał do bramki, podawanie piłeczki w rzędach, wyścigi w workach czy slalom pomiędzy pachołkami. Konkurencje przygotowały również Akademia Reksia i Hieronim Stawujak z Warty Poznań.

Dla młodych sportowców przygotowaliśmy w sumie dziesięć konkurencji. Zawodom ma towarzyszyć uśmiech, dobra zabawa i muzyka. Dla przedszkolaków przygotowaliśmy zdrowe przekąski. W zawodach każdy uczestnik jest zwycięzcą i zdobywcą podium. Na wszystkich zawodników czekały medale, a każde przedszkole otrzyma puchar - powiedziała Małgorzata Żak z Przedszkola nr 39 "Leśne Ludki", organizator II Łazarskich Międzyprzedszkolnych Zawodów Sportowych.

Łazarska olimpiada przedszkolna została zorganizowana przy wsparciu Urzędu Miasta Poznania i Rady Osiedla Św. Łazarz.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
04

gru

Rynek Łazarski
Otwarcie Rynku Łazarskiego

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Animal Fest" - targi zoologiczne
"Hobby" - salon modelarstwa

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Flyball Racing 2021 - wyścigi psich sztafet

10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: