Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Można było zagrać w "Duuszki", "Pędzące żółwie" i "Potwory w Tokio" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Można było zagrać w "Duuszki", "Pędzące żółwie" i "Potwory w Tokio"
12-04-2015 10:35   Janusz Ludwiczak
Gry planszowe są wciąż popularne. Można było się o tym przekonać w trakcie "Soboty z planszówkami". Każdy mógł spróbować swoich sił w 76 grach planszowych. Chętni mogli zagrać zarówno w gry popularne i znane, ale także w "Duuszki", "Pędzące Żółwie", "Potwory w Tokio", "7 Dni Westerplatte", "Osadnicy z Catanu", "Pszczółki", "Qwirkle", "7 Cudów Świata", "Splendor" czy "Dobble".

Fundacja Zagrajmy wraz z Klubem Osiedlowym "Krąg" zorganizowała "Sobotę z planszówkami". Młodzież, osoby dorosłe i dzieci z rodzicami mogli zagrać w aż 76 gier planszowych, w tym cieszące się zazwyczaj dużą popularnością takie gry jak „Duuszki”, „Pędzące Żółwie”, „Potwory w Tokio”, „7 Dni Westerplatte”, „Osadnicy z Catanu”, „Pszczółki”, „Qwirkle”, „7 Cudów Świata”, „Splendor” i „Dobble”.

W każdą grę można było zagrać zupełnie za darmo. Członkowie Fundacji Zagrajmy w razie potrzeby wyjaśniali zasady danej gry i pomogli w rozegraniu pierwszej partii. W ramach sobotniej imprezy rozegrany został również turniej w robiącą furorę grę "Duuuszki".

To bardzo prosta gra na spostrzegawczość, w której jednak trzeba się chwilkę zastanowić, zanim ręka wyruszy po odpowiedni przedmiot. Krótki czas rozgrywki, prostota zasad i wysoka „regrywalność” sprawiają, że to doskonały tytuł dla każdej grupy wiekowej i stopnia „planszozaawansowania” – wskazuje Agnieszka Neumann z Fundacji Zagrajmy.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
26

mar

19:45
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Koncert muzyku pasyjnej "Mater Dolorosa" w wykonaniu Poznańskiego Chóru Kameralnego

27

mar

Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

29

mar

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat"- międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze
Obowiązują zapisy mailowe: wysockiwoj@gmail.com

30

mar

do 02-04-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Motor Show" - targi motoryzacyjne

02

kwi

Rynek Łazarski
Złota niedziela na Rynku
- kiermasz, spektakl teatralny, koncert, gra terenowa, warsztaty rękodzielnicze, strefa animacji dla najmłodszych, prezentacje historyczne
w godz. 12:00-18:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: