Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Policja i celnicy skontrolowali sklepy z dopalaczami - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Policja i celnicy skontrolowali sklepy z dopalaczami
27-03-2015 07:43   Janusz Ludwiczak
Przy ulicy Głogowskiej, w rejonie Parku Wilsona w odległości 450 metrów od siebie działają dwa sklepy, w których można kupić dopalacze. W czwartek miejsca te skontrowała m.in. Służba Celna.

Czy po bankach i salonach sukien ślubnych Głogowska stanie się ulicą sklepów z dopalaczami? W październiku informowaliśmy, że w lokalu przy ul. Głogowskiej 30, niedaleko Śniadeckich powstał sklep, w którym można kupić dopalacze, o czym poinformowała nas jedna z mieszkanek. Sprawdziliśmy. W sklepie tym można kupić m.in. laleczki voodoo - "Pani Eco pomoże Ci żyć bardziej ekologicznie" czy produkty "Stinker", "Hot sweets" i "Sweezing power". Właściciel sklepu twierdzi, że sprzedawane są tutaj produkty kolekcjonerskie związane z Chinami. Więcej w artykule: Na Głogowskiej powstał sklep z dopalaczami?

Tymczasem 450 metrów dalej, przy ul. Głogowskiej 59, tuż za skrzyżowaniem z ul. Strusia w miejscu, gdzie jeszcze kilkanaście dni temu mieścił się sklep rybny powstał kolejny punkt, w którym można kupić dopalacze. Szerzej o tym w artykule: Kolejny sklep z dopalaczami powstał na Głogowskiej.

Na początku marca policjanci wspólnie z pracownikami z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w ramach akcji "Designer Drugs" sprawdzali miejsca, w których mogą być sprzedawane dopalacze. W trakcie akcji na terenie Poznania funkcjonariusze zabezpieczyli 164 substancje zabronione o wartości ponad 5 tysięcy złotych, jednak na Głogowskiej nic nie znaleziono.

W czwartek oba sklepy, w których można kupić dopalacze skontrolowała m.in. Służba Celna. Czy działania przyniosły efekty? Przekonamy się niebawem.


Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
18

mar

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przyroda przy Kręgu" - spotkanie z przyrodnikiem Maciejem Jędrzejczakiem z Kasztelanii Ostrowskiej

19

mar

do 20-03-2025
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Labs Expo - Targi Wyposażenia i Technologii Laboratoryjnych

20

mar

do 22-03-2025
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wino - Targi polskich win i winnic

21

mar

do 23-03-2025
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Euro Target Show - Targi Produktów Łowieckich, Strzeleckich, Militarnych i Survivalowych

14:30
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
II Konkurs Piosenek Disneya

[ wszystkie ]

Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: