Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Magdalena Ogórek z dwugodzinnym opóźnieniem zawitała na WSUS - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Magdalena Ogórek z dwugodzinnym opóźnieniem zawitała na WSUS
22-03-2015 00:54   red, Lilia Łada/codziennypoznan.pl
Z prawie dwugodzinnym opóźnieniem Magdalena Ogórek, kandydatka SLD na prezydenta Polski przybyła na Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych, by spotkać się z samorządowcami wielkopolskiej Lewicy.

Magdalena Ogórek przybyła do Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych z blisko dwugodzinnym opóźnieniem. Dla dziennikarzy znalazła jedynie trzy minuty. Kandydatka SLD na prezydenta RP była oszczędna w wypowiedziach. Spotkanie rozpoczęła od złożenia kondolencji dla ofiar zamachu w Tunisie. Zginął tam pracownik Wydziału Zdrowia Urzędu Miasta Poznania, a jego żona została ranna.

Musimy wzmocnić nasz wywiad w kierunku bliskowschodnim. Teraz to już nie jest pytanie, czy będzie zamach, ale kiedy do niego dojdzie - powiedziała Magdalena Ogórek, kandydatka SLD na prezydenta Polski.

Magdalena Ogórek zapowiedziała także, że należy zwiększyć kwotę wolną od podatku do 20 tysięcy złotych, dzięki czemu pomoc otrzymaliby najubożsi emeryci.


Komentarze (2)

26-03-2015 16:14:26
iessco@verizon.net
Pani Magdaleno z Nowego Yorku Edward Wnuk .Zycze powodzenia do gory glowa oczekuje skcesow .Chcialbym aby Pani zostala Prezydentem RP mlodosc i upartosc jest dorga do sukcesu prosze nie reagowac na dowcipy jest Pani moim wyborem Z powazanie Edward Wnuk
23-03-2015 12:58:34
ppsz
a powodem spóźnienia było...? i po co takie to się pcha na afisz, pierdoły opowiada, stroi miny jak i tak na zmarnowanie idzie. obciachowa dziewoja. wstyd.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

28

maj

Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
Łazarski Festyn Rodzinny
- dmuchańce, wata cukrowa, loteria fantowa, kiermasz ciast, rękodzieła
w godz. 15:00-18:00

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge"

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: