Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Piosenka turystyczna i żeglarska zabrzmi w Gimnazjum nr 50 - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Piosenka turystyczna i żeglarska zabrzmi w Gimnazjum nr 50
11-03-2015 11:57   Janusz Ludwiczak
W sobotę w Gimnazjum 50 na Górczynie już po raz czwarty odbędzie się Ogólnopolski Konkurs Piosenki Turystycznej i Żeglarskiej 50 MIL. W przesłuchaniach weźmie udział ponad 170 osób ze szkół podstawowych, gimnazjów i ośrodków kulturalnych z całej Polski, m.in. z Oleśnicy, Kaźmierza, Swarzędza i Poznania.

Ogólnopolski Konkurs Piosenki Turystycznej i Żeglarskiej "50 MIL" stał się już tradycją. W sobotę, 14 marca odbędzie się już czwarta edycja festiwalu, który ma na celu wspieranie najzdolniejszych wokalnie uczniów i umożliwienie im prezentacji ich umiejętności wokalnych, a także popularyzowanie piosenek żeglarskich i turystycznych oraz kształtowanie umiejętności współzawodnictwa.

W konkursie weźmie udział ok. 170 osób ze szkół i ośrodków kultury z całej Polski: z Oleśnicy, Nekli, Dobierzyna, Lubonia, Kaźmierza, Bytynia, Swarzędza, Grzebieniska, Grodziska Wlkp. i oczywiście Poznania. Każdy uczestnik zaprezentuje piosenkę o tematyce turystycznej lub żeglarskiej. Impreza charakteryzuje się szczególną, ciepłą atmosferą i bardzo wysokim poziomem artystycznym młodych artystów. Podczas konkursu uczestnicy będą mogli również raczyć się smakołykami oferowanymi przez "Tawernę-W starym Porcie". Do udziału w charakterze publiczności zapraszamy wszystkich lubiących turystyczno-żeglarskie klimaty muzyczne - wyjaśnia Roma Korzyb-Nowak, współorganizatorka IV Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Turystycznej i Żeglarkiej "50 MIL".

Portal lazarz.pl jest patronem medialnym IV Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Turystycznej i Żeglarskiej "50 MIL".


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
29

sty

16:30
Kościół Chrystusa Sługi ul. Palacza 7
Koncert kolęd w wykonaniu zespołu „Parents and Firends”

30

sty

Polska * Poznań * Łazarz
30. finał WOŚP

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Sztab 30. finału WOŚP

01

lut

do 04-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Budma 2022" - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury
"Intermasz" - Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego
"Kominki" - Międzynarodowe Targi Komi

11

lut

do 13-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu
"Rybomania" - targi wędkarskie

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: