Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Leśne Ludki" mają talent - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Leśne Ludki" mają talent
04-03-2015 23:41   Janusz Ludwiczak
W Przedszkolu nr 39 odbył się konkurs Mam Talent!, podczas którego maluchy zaprezentowały swoje umiejętności w różnych dziedzinach. Były wiersze, piosenki, taniec, konstrukcje z klocków, origami, projektowanie ubrań oraz obrazki wykonane w różnych technikach plastycznych.

Pierwszy raz w historii naszego przedszkola odbył się konkurs "Mam talent". Maja z grupy Wiewiórki zapytana "Co to znaczy mieć talent?" odpowiedziała "To znaczy, że jest się w czymś dobrym". Odkryliśmy już wiele takich talentów wśród naszych wychowanków, jednak niektóre dzieci mają ukryte talenty, o których nie wiemy. Dlatego rodzice sami zgłaszali, a następnie przygotowali swoje dzieci do uczestnictwa w konkursie - wyjaśnia Justyna Maciejewska-Dębska, dyrektor Przedszkola nr 39 "Leśne Ludki" przy ul. Limanowskiego.

Do konkursu zgłosiło się w sumie 16 przedszkolaków. W grupie Lisków 3-letnia Tosia pokazała swoje umiejętności taneczne, a Marysia i Maksio pochwalili się talentem recytatorskim. Serce publiczności zdobył również 3-letni Dominik pokazem tańca nowoczesnego. Wśród Sarenek 5-letnia Marta pokazała swoje zdolności plastyczne, a Bartek pochwalił się talentem wokalnym. Natomiast 5-letni Filip pokazał, że chce w przyszłości zostać projektantem mody.

Jury wszystkim dzieciom przyznało maksymalną liczbę punktów. Dzieci zostały nagrodzone dyplomami, medalami odwagi oraz drobnymi upominkami. Dla publiczności również znalazło się coś słodkiego.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
30

sty

Polska * Poznań * Łazarz
30. finał WOŚP

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Sztab 30. finału WOŚP

01

lut

do 04-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Budma 2022" - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury
"Intermasz" - Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego
"Kominki" - Międzynarodowe Targi Komi

11

lut

do 13-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu
"Rybomania" - targi wędkarskie

22

lut

do 25-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Meble Polska" - targi meblowe
"Home Decor" - targi wnętrz

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: