Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Leśne Ludki" mają talent - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Leśne Ludki" mają talent
04-03-2015 23:41   Janusz Ludwiczak
W Przedszkolu nr 39 odbył się konkurs Mam Talent!, podczas którego maluchy zaprezentowały swoje umiejętności w różnych dziedzinach. Były wiersze, piosenki, taniec, konstrukcje z klocków, origami, projektowanie ubrań oraz obrazki wykonane w różnych technikach plastycznych.

Pierwszy raz w historii naszego przedszkola odbył się konkurs "Mam talent". Maja z grupy Wiewiórki zapytana "Co to znaczy mieć talent?" odpowiedziała "To znaczy, że jest się w czymś dobrym". Odkryliśmy już wiele takich talentów wśród naszych wychowanków, jednak niektóre dzieci mają ukryte talenty, o których nie wiemy. Dlatego rodzice sami zgłaszali, a następnie przygotowali swoje dzieci do uczestnictwa w konkursie - wyjaśnia Justyna Maciejewska-Dębska, dyrektor Przedszkola nr 39 "Leśne Ludki" przy ul. Limanowskiego.

Do konkursu zgłosiło się w sumie 16 przedszkolaków. W grupie Lisków 3-letnia Tosia pokazała swoje umiejętności taneczne, a Marysia i Maksio pochwalili się talentem recytatorskim. Serce publiczności zdobył również 3-letni Dominik pokazem tańca nowoczesnego. Wśród Sarenek 5-letnia Marta pokazała swoje zdolności plastyczne, a Bartek pochwalił się talentem wokalnym. Natomiast 5-letni Filip pokazał, że chce w przyszłości zostać projektantem mody.

Jury wszystkim dzieciom przyznało maksymalną liczbę punktów. Dzieci zostały nagrodzone dyplomami, medalami odwagi oraz drobnymi upominkami. Dla publiczności również znalazło się coś słodkiego.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

28

maj

Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
Łazarski Festyn Rodzinny
- dmuchańce, wata cukrowa, loteria fantowa, kiermasz ciast, rękodzieła
w godz. 15:00-18:00

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge"

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: