Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Z chemią za pan brat - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Z chemią za pan brat
12-02-2015 01:07   Janusz Ludwiczak
Przyszli naukowcy z nowopowstałego Koła Młodych Przyrodników po raz pierwszy w swoim życiu zetknęli się z najprawdziwszymi z chemicznymi doświadczeniami. Stowarzyszenie Kasztelania Ostrowska wraz z Klubem Osiedlowym "Krag" przygotowało dla najmłodszych spotkanie pod hasłem: "Chemia nie taka strasznaaa... Od atomu do wszechświata".

Pierwsze spotkanie było zaledwie oswojeniem z pojęciem atomu, cząsteczki, czy też po prostu ze sprzętem laboratoryjnym i niektórymi odczynnikami. Najważniejsze, że była okazja do samodzielnego przelewania, mieszania i zmiany kolorów roztworów przez Młodych Przyrodników. W szkołach nie zawsze jest czas na przeprowadzanie samodzielnych eksperymentów, toteż na naszych spotkaniach powoli będziemy oswajać chemię na wczesnym etapie i pokażemy, że jest bardzo ciekawa, a nie znowuż taka straaaaszna - wyjaśnia Maciej Jędrzejczak, Stowarzyszenie Kasztelania Ostrowska.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

cze

17:00
Park Wilsona
Przeszłość,Teraźniejszość,Przyszłość-Czerwiec 56 - inscenizacja
w godz. 14:00-17:00

03

lip

Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Piknik ekologiczny w Ogrodzie Łazarz "Na powitanie lata"

06

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

13

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: