Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Polski Teatr Tańca zaprezentował na Targach "Tysiąc Kolorów" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Polski Teatr Tańca zaprezentował na Targach "Tysiąc Kolorów"
08-02-2015 01:29   Janusz Ludwiczak
Spektakl "Open Field" w choreografii Nadara Rosano, izraelskiego tancerza i choreografa oraz przedstawienie "Tysiąc kolorów" do muzyki Fryderyka Chopina zaprezentowali w sobotni wieczór w Muzycznym Pawilonie 2 MTP aktorzy i aktorki Polskiego Teatru Tańca.

W sobotni wieczór w pawilonie MP2 MTP Polski Teatr Tańca wystawił spektakl "Open Field", który był próbą nakreślenia granic wolności jednostki w społeczeństwie. Artyści szukali odpowiedzi na pytania jak można poszerzyć granice wyznaczane przez zbiorowość i co się stanie gdy wszelkie społeczne normy zostaną zerwane.

Polski Teatr Tańca od lat współpracuje z Nadarą Rosano, niezależnym izraelskim tancerzem, choreografem i pedagogiem. Artysta od kilku lat tworzy, wspierane przez Izraelskie Ministerstwo Kultury i Nauki, projekty taneczne, które prezentowane były w Izraelu oraz w USA, Niemczech, Hiszpanii, Holandii, Serbii, Bułgarii, Litwy, Portugalii, Polsce oraz w Korei.

Publiczność mogła zobaczyć również spektakl "Tysiąc Kolorów" w choreografii Takako Matsuda i do Mazurka a-moll i C-dur oraz Walca Flat Fryderyka Chopina. Przedstawienie dotyka istoty przemijania, której w codzienności nie dostrzegamy. A przecież rzeczywistość zmienia się co chwilę. Każdy ma swój kolor. Te kolory ulegają przemianie radosnej lub smutnej, wraz z naszym życiem. Z każdą chwilą przemijamy. Wspomnienia są zawsze czasem przeszłym.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
30

wrz

do 01-10-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Viva Seniorzy! - targi dla seniorów

02

paź

11:30
Łazarz
Spacer po Fest Fyrtel - wycieczka z przewodnikiem, zaprasza Poznańskie Centrum Dziedzictwa
zbiórka: Rynek Łazarski

05

paź

16:00
Muzułmańskie Centrum Kulturalno-Oświatowe ul. Biedrzyckiego 13
Warsztaty międzykulturowe w Muzułmańskim Centrum Kulturalno -Oświatowym

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze
Obowiązują zapisy mailowe: wysockiwoj@gmail.com (liczba miejsc ograniczona

06

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Nadciśnienie- wykład prozdrowotny Barbary Krystkiewicz (dietetyka klinicznego)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: