Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W "Handlówce" przyszli policjanci złożyli ślubowanie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W "Handlówce" przyszli policjanci złożyli ślubowanie
31-01-2015 08:26   Janusz Ludwiczak
Mają dopiero 16 lat, a już teraz chcą być policjantami, strażakami, celnikami czy pracownikami innych służb mundurowych. W piątek w Zespole Szkół Handlowych blisko 80 uczniów klas mundurowych w towarzystwie przedstawicieli Komendy Wojewódzkiej Policji, Komendy Wojewódzkiej i Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Bezpieczeństwa Urzędu Miasta Poznania, Izby Celnej w Poznaniu, Ochotniczych Straży Pożarnych, różnych stowarzyszeń, radnych miasta Poznania, złożyło ślubowanie. Starsi koledzy przygotowali pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej i samoobrony.

O tym jak duże jest zainteresowanie klasami mundurowymi świadczy fakt, że o jedno miejsce w klasie ubiegały się trzy osoby. Mimo iż nauka w klasie mundurowej nie gwarantuje późniejszego przyjęcia do policji, straży miejskiej i innych służb mundurowych to oferta Zespołu Szkół Handlowych przy ul. Śniadeckich cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród uczniów kończących gimnazjum. W tym roku szkolnym uruchomiony został również nowy kierunek technika eksploatacji portów i terminali.

W czwartkowe południe blisko 80 uczniów klas mundurowych "Handlówki" w towarzystwie przedstawicieli Komendy Wojewódzkiej Policji, Komendy Wojewódzkiej i Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Bezpieczeństwa Urzędu Miasta Poznania, Izby Celnej w Poznaniu, Ochotniczych Straży Pożarnych, różnych stowarzyszeń, radnych miasta Poznania oraz rodziców, złożyło ślubowanie.

Na zakończenie uczniowie klas drugich i trzecich przygotowali pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej i samoobrony.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
30

sty

Polska * Poznań * Łazarz
30. finał WOŚP

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Sztab 30. finału WOŚP

01

lut

do 04-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Budma 2022" - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury
"Intermasz" - Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego
"Kominki" - Międzynarodowe Targi Komi

11

lut

do 13-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu
"Rybomania" - targi wędkarskie

22

lut

do 25-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Meble Polska" - targi meblowe
"Home Decor" - targi wnętrz

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: