Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ogłoszono konkurs na dyrektora "Dziewiątki" i II LO - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Ogłoszono konkurs na dyrektora "Dziewiątki" i II LO
22-12-2014 07:36   Janusz Ludwiczak
Niedługo kończy się kadencja dyrektorów: Szkoły Podstawowej nr 9 oraz II Liceum Ogólnokształcącego. Prezydent Miasta Poznania ogłosił konkursy na stanowiska dyrektorów tych placówek oświatowych.

Do konkursu na dyrektora Szkoły Podstawowej nr 9 im. doktora Franciszka Witaszka przy ul. Łukaszewicza 9/13 oraz II Liceum Ogólnokształcącego (Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 12) im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej przy ul. Matejki 8/10 może przystąpić osoba, która jest nauczycielem mianowanym lub dyplomowanym, oraz ukończyła - studia magisterskie i posiada przygotowanie pedagogiczne, a także kwalifikacje wymagane do zajmowania stanowiska nauczyciela w danej placówce, posiada co najmniej pięcioletni staż pracy pedagogicznej na stanowisku nauczyciela lub pięcioletni staż pracy dydaktycznej na stanowisku nauczyciela akademickiego, a także uzyskała pozytywną ocenę pracy w okresie ostatnich czterech latach, nie była karana karą dyscyplinarną.

Kandydaci na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 9 mogą składać swoje oferty do 14 stycznia 2015 r., na stanowisko dyrektora II LO do 28 stycznia w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym i dopiskiem „Konkurs na stanowisko dyrektora....” w Wydziale Oświaty Urzędu Miasta Poznania, ul. Libelta 16/20, pokój nr 211, 212, 213.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

28

maj

Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
Łazarski Festyn Rodzinny
- dmuchańce, wata cukrowa, loteria fantowa, kiermasz ciast, rękodzieła
w godz. 15:00-18:00

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge"

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: