Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kram Mam - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kram Mam
15-12-2014 09:14   Janusz Ludwiczak
Przy ulicy Lodowej powstało nowe miejsce "Warsztaty Agaty". W niedzielę odbył się tam "Kram Mam", czyli targ rękodzieła. Ręcznie wykonane kartki, ozdoby choinkowe, zabawki dla dzieci czy samodzielnie zaprojektowane i wyszyte przytulanki stworzyły mamy dzieci w wieku od pół roku do trzech lat.

Ideą "Kramu Mam" było stworzenie okazji do pokazania, wymieniania, kupowania i bycia razem w świecie rękodzieła tworzonego przez kreatywne mamy dla innych mam, ale nie tylko.

"Kram mam" - to spotkanie mam, które zajmują się rękodziełem. Chciałam stworzyć okazję do spędzenia czasu we wspólnym czasie - wyjaśnia Agata Nowaczyk-Łokaj z centrum "Warsztaty Agaty".

Warsztaty Agaty to nowe miejsce na Łazarzu, które od połowy września działa przy ul. Lodowej 6.

Prowadzimy zajęcia sensoryczne, kreatywne, wielozmysłowe i rozwojowe dla dzieci małych w wieku od pół roku do 3 lat. Mamy również projekty dla przedszkolaków - dom bajek, czyli zajęcia artystyczne wokół książek. Powstała również nowa grupa ruchowo-taneczna. W styczniu planujemy wprowadzić zajęcia teatralne. 11 i 18 stycznia odbędą się koncerty kolęd w wykonaniu tercetu, który zagra na skrzypcach i wiolonczeli - dodaje Agata Nowaczyk-Łokaj, założycielka Warsztatów Agaty.


Komentarze (4)

15-12-2014 11:42:49
REDAKCJA
Zapowiedzi wydarzeń od samego początku istnienia portalu podawane są w "niezapominajce". Pozdrawiam.
15-12-2014 10:57:17
łazarzanka
No właśnie .. może redakcja pomyślałaby o jakimś kalendarium .. albo coś w tym stylu gdzie zapowiadane byłyby różne inicjatywy.. bo jak widać coś zaczyna się ruszać na tej naszej dzielni :) i super, tylko fajnie wiedzieć że coś się odbędzie i zaplanować czas .. a tak tylko smutek pozostaje, że już po wydarzeniu...
15-12-2014 10:53:43
Roman Modrzynski
Były informacje na grupie łazarskiej i fanpage ,fakt nie kazdy ma fb .Miła domowa atmosfera zdecydowanie lepsza moim zdaniem niz Stary Rynek czy Plac Wolnosci
15-12-2014 10:19:22
Łucja
Szkoda, że informacje o tego typu inicjatywach nie pojawiają się z wyprzedzeniem. Mogłabym wówczas pojawić się na Lodowej i coś sobie kupić.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

28

maj

Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
Łazarski Festyn Rodzinny
- dmuchańce, wata cukrowa, loteria fantowa, kiermasz ciast, rękodzieła
w godz. 15:00-18:00

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge"

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: