Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

AWF będzie świętować w Arenie 95. urodziny - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
AWF będzie świętować w Arenie 95. urodziny
22-10-2014 10:34   Redakcja
"Przeżyjmy to jeszcze raz, czyli sentymentalna podróż przez dzieje AWF" - pod takim tytułem odbędzie się koncert w ramach Zjazdu Absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego, który odbędzie się w najbliższą sobotę. Nadal trwają zapisy dla osób chcących wziąć udział w tym niezwykłym, jubileuszowym wydarzeniu.

Program Zjazdu Absolwentów zapowiada się niezwykle ciekawie. Przewidziano w nim atrakcyjne pokazy talentów studentów i absolwentów uczelni oraz muzyczno-taneczną podróż od czasów międzywojennych do współczesnych. W trakcie wieczoru swoje niesamowite umiejętności pokażą studenci trenujący aktywność pod nazwą street movement, który od niedawna jest przedmiotem realizowanym podczas studiów. To nie jedyna z nowości wprowadzanych do programu kształcenia na Akademii. Od ubiegłego roku studenci mają okazję ćwiczyć zajęcia z body fit a także surwiwal w ramach specjalności wychowanie fizyczne w grupach dyspozycyjnych. Podczas Zjazdu Zakład Tańca i Fitness AWF oraz Zespół Tańca Ludowego AWF zaprezentują piękne, barwne pokazy tancerzy i sportowców.

Gwiazdą Jubileuszu w dniu 25 października będzie Małgorzata Ostrowska z zespołem oraz Wojciech Korda z autorskim programem, którzy uświetnią Jubileusz 95-lecia Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Podczas Zjazdu będzie można powspominać studenckie czasy oglądając filmy i zdjęcia z dawnych lat. Po części artystycznej i występie gwiazd wieczoru przy elektronicznej muzyce zaplanowano zabawę prawie do białego rana.

Aby wziąć udział w Koncercie i Zjeździe Absolwentów należy zarejestrować się na stronie Jubileuszu 95-lecia AWF http://95lat.awf.poznan.pl lub w pokoju 40 w budynku C w gmachu głównym AWF przy ul. Królowej Jadwigi 27/39 w Poznaniu.


Fot: Janusz Ludwiczak/archiwum lazarz.pl, AWF

ZOBACZ TAKŻE: AWF świętował w Arenie 90.urodziny {WIDEO}

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
30

wrz

do 01-10-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Viva Seniorzy! - targi dla seniorów

02

paź

11:30
Łazarz
Spacer po Fest Fyrtel - wycieczka z przewodnikiem, zaprasza Poznańskie Centrum Dziedzictwa
zbiórka: Rynek Łazarski

05

paź

16:00
Muzułmańskie Centrum Kulturalno-Oświatowe ul. Biedrzyckiego 13
Warsztaty międzykulturowe w Muzułmańskim Centrum Kulturalno -Oświatowym

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze
Obowiązują zapisy mailowe: wysockiwoj@gmail.com (liczba miejsc ograniczona

06

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Nadciśnienie- wykład prozdrowotny Barbary Krystkiewicz (dietetyka klinicznego)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: