Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Odpowiedzialny Prezydent Poznania" - Ryszard Grobelny zagościł na bilbordach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Odpowiedzialny Prezydent Poznania" - Ryszard Grobelny zagościł na bilbordach
17-10-2014 06:52   Janusz Ludwiczak
Za miesiąc wybory samorządowe, podczas których będziemy wybierać Radę Miasta i prezydenta Poznania na kolejną czteroletnią kadencję. Przy skrzyżowaniu ulic Głogowskiej i Hetmańskiej pojawił się baner, na którym pod hasłem "Odpowiedzialny Prezydent Poznania" reklamuje się Ryszard Grobelny. To pierwszy akcent kampanii wyborczej na Łazarzu.

Baner, na którym pojawił się Ryszard Grobelny, dotychczasowy prezydent Poznania pojawił się na ulicy Hetmańskiej, pomiędzy Kasprzaka a Głogowską. Jest to pierwsza reklama wyborcza na Łazarzu.

Podczas ostatnich wyborów samorządowych prezydent Ryszard Grobelny i radny Wojciech Wośkowiak aż cztery miesiące po wyborach zachęcali do oddawania na nich głosu. Dopiero po naszej interwencji zniknął baner reklamowy Komitetu Wyborczego Wyborców Ryszarda Grobelnego, który wisiał na ścianie wieżowca przy ul. Głogowskiej 113-118 od początku listopada. Więcej o tym w artykule z kwietnia 2014 r..

Kandydaci do Rady Miasta i na prezydenta Poznania będą mogli bezpłatnie zamieszczać swoje plakaty na specjalnych konstrukcjach, których w sumie stanie 25. Jedna z nich stanęła na ulicy Głogowskiej, przy wejściu głównym na Targi, na przeciwko Dworca Zachodniego.

W 2010 r. po raz pierwszy kandydaci startujący w wyborach nie mogli zamieszczać swoich plakatów przy pasach drogowych, czyli na latarniach, słupach, przystankach i barierkach. Podobnie będzie również w wyborach samorządowych.

W przyszłym tygodniu zakończy się rejestracja wszystkich komitetów wyborczych. Wtedy też Państwowa Komisja Wyborcza przyzna numery list dla poszczególnych komitetów i partii. Do 27 października do publicznej wiadomości podane zostaną również informacje o obwodach wyborczych i okręgach głosowania.

Wybory samorządowe już za miesiąc, w niedzielę 16 listopada.


Komentarze (2)

17-10-2014 11:25:49
morlock
Współczuję mieszkańcom Głogowskiej 115 których okna wychodzą na zachód oraz kierowcom zmuszonym do skorzystania z tego skrzyżowania. Ja mam jaskrę więc i ten komfort że boczne "paczenie" mam ograniczone do minimum a na operację za 3 tysie zwyczajnie mnie nie stać. Choroby mają jednak dobre strony.
17-10-2014 10:23:04
Krzysuek B.
Witam. Jeju, przecież Grobelny już mi się znudził! :/ Ile razy kurcze go mam oglądać w TV i na żywo?! Przez nie go odechciewa mi się tych wyborów bo układy są takie że on i tak wygra i tak. Pozdrawiam.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

cze

do 18-06-2024
Łazarz
34. Dni Łazarza
13-18.06.2024
►więcej: www.34dni.lazarz.pl

15

cze

XXXVIII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami terapeutycznymi im. Jana Pawła II ul. Potockiej 38
Piknik rodzinny w 37 LO w ramach Dni Łazarza
- grill, ciuchowisko, zajęcia taneczne i sportowe, loteria fantowa
w godz. 10:00-15:00

17

cze

18:00
Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

19

cze

17:00
Urząd Miasta Poznania pl. Kolegiacki 17
1. sesja (inauguracyjna) Rady Osiedla Św.Łazarz
►porządek obrad

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: