Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

PiS na Targach. "Lidia Dudziak wycierpiała swoje" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
PiS na Targach. "Lidia Dudziak wycierpiała swoje"
11-10-2014 23:46   Janusz Ludwiczak
W sobotę na Targach odbyła się konwencja Prawa i Sprawiedliwości, w trakcie której prezes partii Jarosław Kaczyński przedstawił kandydatów w wyborach samorządowych oraz nawiązał do spraw gospodarczych. Politycy skomentowali także słynną sprawę radnej Lidii Dudziak w sprawie osłów ze Starego ZOO.

Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości przypomniał, że firma Solaris z Bolechowa, produkująca autobusy, trolejbusy i tramwaje to jeden z największych sukcesów gospodarczych Polski, ale porażką jest fatalna kondycja Zakładów Hipolita Cegielskiego.

Prezes PiS w trakcie konwencji przedstawił kandydatów w wyborach samorządowych. Kandydatem partii na prezydenta Poznania będzie Tadeusz Dziuba.

Politycy skomentowali także słynną sprawę radnej Lidii Dudziak w sprawie osłów ze Starego ZOO.

Przydarzyło się jej się to, co się przydało. Cała sprawa była niefortunna, można jej współczuć, bo z tej sprawy jest znana w całej Polsce. Ale czasem kampania jest tak przewrotna, że być może przełoży się jej to na większe poparcie. Taka sprawa nie powinna mieć miejsca, żyła nią cała Polska. Myślę, że wycierpiała swoje - powiedział w telewizji WTK Adam Hoffmann, rzecznik PiS.

Przypomnijmy. We wrześniu radna Lidia Dudziak zasłynęła pomysłem rozdzielenia kupulujących osłów, po tym jak zgłosiły się do niej w tej sprawie dwie matki spacerujące po Starym ZOO. Tym samym radna ośmieszyła Poznań w oczach całej Polski. O sprawie tej informowały nawet media zagraniczne, zarówno w Europie, USA jak i w Azji. Radnej Lidii Dudziak groziła nawet utrata "jedynki" z listy do Rady Miasta Poznania w okręgu nr 2, obejmującej m.in. Łazarz. Ostatecznie po interwencji Joachima Brudzińskiego, przewodniczącego Komitetu Wykonawczego PiS radna Lidia Dudziak będzie liderką na liście w wyborach samorządowych.


Komentarze (2)

12-10-2014 09:50:02
Janusz Poznań
POgratulować Rozumu i mam nadzieje że takiej intelektualistki nikt nie wybierze , a poza tym jaka jednostka taka większość PIS
12-10-2014 07:20:54
Olga
Och jaka biedna!? . Jak się wycierpiała??? Jak słyszy się takie teksty , to aż strzyka! Ktoś , kto aspiruje do Rady Miasta powinien mieć trochę oleju w głowie i wiedzieć , co mówi! No cóz ! Okazała się być " niżej 4 poziomy od Hoffmana"
Aktualności
Niezapominajka
29

sty

16:30
Kościół Chrystusa Sługi ul. Palacza 7
Koncert kolęd w wykonaniu zespołu „Parents and Firends”

30

sty

Polska * Poznań * Łazarz
30. finał WOŚP

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Sztab 30. finału WOŚP

01

lut

do 04-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Budma 2022" - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury
"Intermasz" - Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego
"Kominki" - Międzynarodowe Targi Komi

11

lut

do 13-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu
"Rybomania" - targi wędkarskie

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: