Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Bezpłatne zajęcia w judo - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Bezpłatne zajęcia w judo
08-09-2014 13:11   Redakcja
Akademia Judo rozpoczyna nabory na nowy sezon 2014/2015. Klub zachęca do skorzystania z bezpłatnych zajęć Judo, które odbywać się będą przez pierwsze dwa tygodnie września w Centrum Sportu i Rekreacji Olimpia przy ulicy Taborowej 1.

Zajęcia przygotowane są zarówno dla nowych jak i ćwiczących dzieci. Najmłodszą grupą jest "Funny Judo" (3-5 lat), która jest połączeniem gier i zabaw ruchowych z elementami Judo.

Przygotowana jest również bogata oferta zajęć dla dzieci i młodzieży szkolnej 6-16 lat z podziałem na grupy wiekowe i poziom zaawansowania. Centrum Sportu i Rekreacji Olimpia jest największym ośrodkiem Judo w Wielkopolsce. Sala wyłożona jest specjalistyczną matą do Judo o powierzchni ponad 400m2 umożliwiającą trening w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Znajduję się również zaplecze sanitarne, sauna ,odnowa biologiczna oraz gabinet fizjoterapii.

Wrzesień to najlepszy okres na rozpoczęcie i kontynuację treningów Judo. Po wakacyjnym lenistwie czas na rozpoczęcie ćwiczeń i poprawę kondycji fizycznej . Jeśli zapomnimy o tym w ferworze rozpoczęcia roku szkolnego, w późniejszym okresie będzie trudno zachęcić dzieci do regularnych treningów- mówi trenerka Barbara Jopek.

Akademia Judo prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży od 2009 roku. Pomimo „ młodego wieku” może pochwalić się niejednym sukcesem pod względem organizacyjnym jak i sportowym. Obecnie w Klubie trenuje ponad 500 zawodników w kilkunastu miejscach Poznania i okolic oraz w przedszkolach. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych trenerów Judo, którzy są lub byli czynnymi zawodnikami sportowymi a teraz pragną przekazywać swoją pasję i wiedzę najmłodszym. Akademia Judo jako jedyna w Wielkopolsce prowadzi szkolenie dla osób niepełnosprawnych i niesłyszących.

Zajęcia są całkowicie bezpłatne dzięki wsparciu przez Miasto Poznań. Akademia jest również organizatorem największych oraz najważniejszych zawodów w Polsce. W 2012 roku Klub zorganizował Mistrzostwa Polski Seniorów w Judo goszcząc w Wielkopolsce najlepszych zawodników kraju, uczestników Igrzysk Olimpijskich z Londynu. Corocznie od 2009 Akademia organizuje Memoriał im. Jigoro Kano w Judo, który w 2013 roku gościł rekordową liczbę ponad 1000 zawodników. Akademia Judo, we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży znajduję się na 1 miejscu w Wielkopolsce w 2013 roku. Klub jest aktualnym Drużynowym Mistrzem Polski Juniorek Młodszych. Klub w swoim dorobku posiada medale z Mistrzostw Polski Młodzików, Juniorów czy Młodzieżowców.

Zapisy i szczegółowe informacje na stronie internetowej www.akademiajudo.pl, pod numerem telefonu 881 575 676 oraz e-mailem: biuro@akademiajudo.pl.


Fot: Akademia Judo

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

28

maj

Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
Łazarski Festyn Rodzinny
- dmuchańce, wata cukrowa, loteria fantowa, kiermasz ciast, rękodzieła
w godz. 15:00-18:00

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge"

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: