Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Brakujące i dziurawe chodniki na Kasprzaka przechodzą do historii - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Brakujące i dziurawe chodniki na Kasprzaka przechodzą do historii
01-09-2014 12:58   Janusz Ludwiczak
W poniedziałek rozpoczął się remont chodnika wzdłuż ulicy Kasprzaka. Prace, które potrwają najpóźniej do 10 października prowadzone będą na odcinku od Hetmańskiej do Morawskiego. Inwestycja będzie kosztować prawie 198 tys. zł.

Krzywe, dziurawe i brakujące chodniki na ulicy Kasprzaka przechodzą do historii. W poniedziałek wyłoniony w przetargu Zakład Drogowo-Budowlany Kaszkowiak sp. j ze Skórzewa rozpoczął remont chodnika. Prace na początku prowadzone będą na odcinku pomiędzy Hetmańską a Chociszewskiego po stronie wschodniej. Docelowo wyremontowany zostanie chodnik na odcinku od Hetmańskiej do Morawskiego (do budynku nr 13) po stronie wschodniej.

Remont chodników na ul. Kasprzaka będzie kosztować 197 265,04 zł i będzie musiał zostać zrealizowany do 10 października.

Na ulicy Kasprzaka jeszcze w tym roku ma pojawić się również więcej zieleni. Zarząd Dróg Miejskich w ramach inwestycji chce posadzić 19 nowych drzew. Niestety część z nich zostanie wycięta. Powstaną również nowe miejsca postojowe dla samochodów.


Komentarze (4)

01-09-2014 20:53:48
M.
@jatoja To razem z tobą chadzają tędy przynajmniej dwie osoby :) Ale jeżeli w artykule jest napisane, że krzywe chodniki przy Kasprzaka przechodzą do historii, to autor niestety mija się z prawdą.
01-09-2014 15:16:02
Rosa
Chodnik będzie pięknie się reprezentował aż ... do następnego ,, rozjechania,, przez parkujące samochody, tak było dotychczas
01-09-2014 14:51:50
jatoja
@M. Tylko ja tamtędy chodzę, a dla jednej osoby? ;-)
01-09-2014 14:20:06
M.
A co z pozostałym krzywym chodnikiem przy ul. Kasprzaka? Na odcinku pomiędzy Sczanieckiej i Niegolewskich stare płytki są częściowo luźne. Zdaje się w przyszłorocznych planach tej inwestycji nie uwzględniono.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
02

paź

11:30
Łazarz
Spacer po Fest Fyrtel - wycieczka z przewodnikiem, zaprasza Poznańskie Centrum Dziedzictwa
zbiórka: Rynek Łazarski

05

paź

16:00
Muzułmańskie Centrum Kulturalno-Oświatowe ul. Biedrzyckiego 13
Warsztaty międzykulturowe w Muzułmańskim Centrum Kulturalno -Oświatowym

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze
Obowiązują zapisy mailowe: wysockiwoj@gmail.com (liczba miejsc ograniczona

06

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Nadciśnienie- wykład prozdrowotny Barbary Krystkiewicz (dietetyka klinicznego)

07

paź

do 09-10-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
PGA: Poznań Game Arena - targi gier, multimediów i rozrywki

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: