Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Prezydent Grobelny wizytował pływalnię letnią i plac zabaw w Parku Kasprowicza - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Prezydent Grobelny wizytował pływalnię letnią i plac zabaw w Parku Kasprowicza
24-08-2014 08:04   Janusz Ludwiczak
W piątek na Łazarzu pojawił się prezydent Poznania Ryszard Grobelny, który zapoznał się z funkcjonowaniem pływalni w Parku Kasprowicza oraz zapoznał z planami rozbudowy placu zabaw przy Arenie.

Pan prezydent Ryszard Grobelny zapoznał się z funkcjonowaniem pływalni w parku Kasprowicza, którą do tej pory odwiedziło już ponad 20.000 osób! Zobaczył także plac zabaw, który powstał z inicjatywy RO św. Łazarz. Wraz z Panią przewodniczącą Zarządu Marią Łazarz zapoznaliśmy Pana prezydenta z planami jego dalszej rozbudowy. Bo inwestycje, poprawiające jakość życia, są dla Rady Osiedla św. Łazarz priorytetem - informuje Wojciech Wośkowiak, Radny Miasta Poznania (PRO) i przewodniczący Rady Osiedla św. Łazarza.

Odświeżony basen przy Arenie, gdzie w liceum miałem zajęcia wf-u, dziś pusty, bo upały już nie te. Ale nowy plac zabaw tuż obok jest strzałem w dziesiątkę. Gratulacje dla pomysłodawców, w tym Wojtek Wośkowiak! - podsumował Ryszard Grobelny, prezydent Poznania.

Spotkanie odbyło się bez udziału mediów, redakcja portalu lazarz.pl nie została poinformowana, dlatego nie możemy przedstawić Państwu szczegółowej relacji.


Komentarze (3)

24-08-2014 21:12:04
posen 2
NO grobelny se robi reklamę O co za świnia z niego . Nie uratował LO VIII wiec i basen ma w d.u.p.i.e . Wszak On w Radojewie mieszka i miejmy nadzieję, ze nie wygra wyborów . niech spada go RADOJEWA
24-08-2014 09:26:41
M.
Ciekawe czy ekipa remontująca podpory hali została odpowiednio wcześniej poinformowana o "gospodarskiej wizycie". W czwartek do pracy specjalnie się nie garnęli - o 10 panowie leżeli na trawie koło kortów, a o 13 kończyli pracę i chowali sprzęt. Może magazynowali energię na piątek :))
24-08-2014 08:50:39
kaśka
Szkoda, że prezydent nie zobaczył upadającej Głogowskiej, fatalnego stanu Rynku Łazarskiego i problemów mieszkańców Kolejowej, ale co tam lans przedwyborczy jest najważniejszy.
Aktualności
Niezapominajka
10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

16

gru

do 19-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody
Targi akcesoriów i sprzętu jeździeckiego

17

gru

do 19-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal sztuki i przedmiotów artystycznych

14

sty

do 16-01-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Polagra Premiery" - Międzynarodowe Targi Rolnicze

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: