Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Targi zapraszają na długi weekend: koncert Dominiki Barabas, wycieczki i atrakcje dla dzieci - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Targi zapraszają na długi weekend: koncert Dominiki Barabas, wycieczki i atrakcje dla dzieci
13-08-2014 22:37   redakcja, MTP
W sierpniowy długi weekend Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają do zabawy i odpoczynku w ramach akcji „Lato na Targach”. W programie m.in. koncert Dominiki Barabas z Zespołem, zwiedzanie MTP oraz atrakcje dla dzieci.

Długi weekend na Targach rozpoczyna się już w czwartek. Tego dnia młodzi i nieco starsi miłośnicy historii będą mogli wybrać się na wycieczkę po MTP z przewodnikiem. W programie zgłębianie historii targowego Poznania i wiele ciekawostek związanych z jedną z najstarszych firm w Wielkopolsce. Wycieczka rozpocznie się o godz. 10:30 i potrwa ok. 1,5 h. Udział jest bezpłatny.

Również w czwartek (14 sierpnia) o godz. 20:00 MTP zaprasza dorosłą publiczność na koncert Dominiki Barabas z Zespołem. Na scenie zabrzmi blues, jazz i autorskie liryczne ballady. Dominika Barabas to urodzona w Łodzi piosenkarka zaliczana do wykonawców nurtu piosenki literackiej. Wydała debiutancki album "Cień”, który zawiera 12 autorskich kompozycji. Jej wykonania były wielokrotnie nagradzane na konkursach piosenki poetyckiej i aktorskiej. Po koncercie odbędzie się dyskoteka na plaży prowadzona przez DJ Lazy Dee. W repertuarze znajdzie się muzyka taneczna od lat 60 do aktualnych hitów.

W piątek, sobotę i niedzielę MTP zapraszają całe rodziny. Do dyspozycji gości są piaszczyste boiska do gry w plażową piłkę nożną i siatkową oraz bule, plac zabaw, piaskownica oraz bogata gama sprzętu sportowego (gumy, skakanki, kapsle, ringo).

Akcja „Lato na Targach” potrwa do końca sierpnia. Na terenie imprezy można skorzystać z usług gastronomicznych. Wstęp na teren imprezy jest możliwy od strony ul. Głogowskiej, wejściem południowym od godz. 10:00.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
30

wrz

do 01-10-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Viva Seniorzy! - targi dla seniorów

02

paź

11:30
Łazarz
Spacer po Fest Fyrtel - wycieczka z przewodnikiem, zaprasza Poznańskie Centrum Dziedzictwa
zbiórka: Rynek Łazarski

05

paź

16:00
Muzułmańskie Centrum Kulturalno-Oświatowe ul. Biedrzyckiego 13
Warsztaty międzykulturowe w Muzułmańskim Centrum Kulturalno -Oświatowym

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze
Obowiązują zapisy mailowe: wysockiwoj@gmail.com (liczba miejsc ograniczona

06

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Nadciśnienie- wykład prozdrowotny Barbary Krystkiewicz (dietetyka klinicznego)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: