Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Marcelińskiej zagubiono etui z kartami pamięci SD. Na znalazcę czeka nagroda - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Marcelińskiej zagubiono etui z kartami pamięci SD. Na znalazcę czeka nagroda
26-07-2014 22:29   Janusz Ludwiczak
W sobotę ok. godz. 18:30 na ulicy Marcelińskiej nasz Czytelnik zagubił etui z kartami pamięci SD, na których miał bardzo ważne zdjęcia. Dla znalazcy przewidziana nagroda.

Karty zostały zagubione w sobotę ok. godz. 18:30 na odcinku ulic Marcelinska/Polna (Marcelinska od Piotra i Pawla). Zorientowalem się, że ich nie ma dosłownie na przestrzeni 1-2min, ale poszukiwania nie przyniosły rezultatów, stąd wniosek, że któryś z przechodniów zabrał etui z kartami. Zdjęcia mają dla mnie ogromną wartość, właśnie dziś miałem je zgrać na dysk. Były na niej zdjęcia z wyprawy z moja dziewczyna autostopem po Albanii (dziewczyna bardzo przezywa utratę wszystkich zdjęć) - pisze na Kontaktową Platformę Czytelników Wojtek Rosik.

Dla uczcicwego znalazcy czeka nagroda. Kontakt: Wojciech Rosik, tel. 790 511 522, e-mail: wojtek.rosik@wp.pl.


Jeśli mają Państwo sprawę, która wymaga naszej interwencji prosimy o sygnał na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Postaramy się w miarę naszych możliwości pomóc.


Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

cze

do 18-06-2024
Łazarz
34. Dni Łazarza
13-18.06.2024
►więcej: www.34dni.lazarz.pl

15

cze

XXXVIII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami terapeutycznymi im. Jana Pawła II ul. Potockiej 38
Piknik rodzinny w 37 LO w ramach Dni Łazarza
- grill, ciuchowisko, zajęcia taneczne i sportowe, loteria fantowa
w godz. 10:00-15:00

17

cze

18:00
Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

19

cze

17:00
Urząd Miasta Poznania pl. Kolegiacki 17
1. sesja (inauguracyjna) Rady Osiedla Św.Łazarz
►porządek obrad

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: