Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wyremontowano chodniki na Niegolewskich - siedem tygodni przed terminem - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Wyremontowano chodniki na Niegolewskich - siedem tygodni przed terminem
03-07-2014 13:30   Janusz Ludwiczak
Zakończył się remont chodników w ciągu ulicy Niegolewskich. W ramach inwestycji wartej prawie 170 tys. zł wymieniono stare płyty chodnikowe na nową kostkę brukową na odcinku od ul. Bogusławskiego do ul. Kasprzaka - strona południowa oraz na odcinku od ul. Kasprzaka do ul. Głogowskiej.

Do przetargu ogłoszonego przez ZDM na wykonanie remontu nawierzchni chodnika w ul. Niegolewskich na odcinku od ul. Bogusławskiego do ul. Kasprzaka - strona południowa oraz na odcinku od ul. Kasprzaka do ul. Głogowskiej stanęły w sumie cztery firmy. Najkorzystniejszą ofertę złożyło Przedsiębiorstwo Wielobranżowe RAT–BUD z Czerwonaka, które wyremontowało chodniki na Niegolewskich za kwotę 169.414,95 zł brutto. Wykonawca miał czas do 22 sierpnia na zrealizowanie inwestycji, jednak prace udało ukończyć mu się siedem tygodni przez terminem. W przyszłym tygodniu powinien nastąpić odbiór techniczny inwestycji.

Rada Osiedla Św. Łazarz na to zadanie przekazała w sumie 210 tys. zł. W tym roku wyremontowane mają zostać również chodniki na ul. Jarochowskiego (na odcinku Winklera-Palacza po stronie zachodniej) oraz na ul. Kasprzaka (pomiędzy Hetmańską a Sczanieckiej).


Komentarze (3)

03-07-2014 20:49:53
jeannetka
...Szkoda tylko, że Panowie nie potrafili po sobie posprzątać...
03-07-2014 15:03:43
mieszkaniec
dlaczego nie ma słupków ?! czy rada osiedla remontuje chodniki dla pieszych (mieszkańców) czy dla kierowców (przyjezdnych ) którzy traktują naszą dzielnicę jak park & ride?!
03-07-2014 14:58:42
krscp
No pięknie. Nareszcie będę mógł zaparkować auto tak, żeby nie odrapać alufelg o te rozwalone płyty ;)
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
06

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

09

lip

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

13

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

16

lip

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: