Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Poznań City Center zamknięte do 5 maja. "Termin ten może zostać przesunięty"! - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Poznań City Center zamknięte do 5 maja. "Termin ten może zostać przesunięty"!
30-04-2014 01:49   Janusz Ludwiczak
Nie prędzej niż we wtorek otwarte zostanie centrum handlowe Poznań City Center, jednak to termin bardzo optymistyczny. Jak przyznaje sama dyrekcja w pismach przesłanych do najemców: "Termin ten może zostać przesunięty na następne dni". Po piątkowej katastrofie budowlanej, podczas której runęło tysiąc metrów kwadratowych sufitu obiekt sprawdzany jest dokładnie przez inspektorów nadzoru budowlanego.

W całym obiekcie trwają intensywne prace, do których zobowiązała nas Powiatowa Inspekcja Nadzoru Budowlanego. Ze względu na szeroki zakres tych prac, czas potrzebny urzędowi na podjęcie decyzji dotyczącej otwarcia obiektu oraz nadchodzące dni świąteczne na pewno nie otworzymy centrum przed poniedziałkiem, 5 maja - informuje Poznań City Center.

Praktycznie całe drugie piętro, jeśli chodzi o sufit podwieszany, jest do naprawy. Woda przedostała się także na niższe kondygnacje i spowodowała zawilgocenie innych elementów także na pierwszym piętrze i na poziomie zerowym. To spowodowało zawilgocenie innych elementów budynku - powiedział Paweł Łukaszewski, Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego dla Miasta Poznania na antenie Radia Merkury.

Jak zaznaczył Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego pozostaje pytanie czy dworzec PKP i PKS jest bezpieczny dla pasażerów. Pod koniec maja właściciel obiektu będzie musiał przeprowadzić szczegółowy przegląd techniczny.

Centrum handlowe Poznań City Center może zostać otwarte najwcześniej we wtorek, 6 maja, jednak to termin bardzo optymistyczny. Jak przyznaje sama dyrekcja w pismach przesłanych do najemców: "Termin ten może zostać przesunięty na następne dni".


Komentarze (2)

05-05-2014 07:06:09
Negatyw
Poznań Shity Center...
30-04-2014 10:51:48
kaśka
Nie chcę widzieć miny wystawców. Ciekawe ile z nich odejdzie z tego bubla... Nie mniej jak dobrze, że sufit nie zawalił się w ciągu dnia, wtedy dopiero mielibyśmy katastrofę.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
30

cze

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Poznańskie Muzykalia - koncert: Wojciech Korda i Ada Rusowicz

10

wrz

do 13-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Drema" - Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego

20

wrz

do 22-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów Zabytkowych

25

wrz

do 27-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "Polagra"
Targi "Smaki Regionów"

28

wrz

do 29-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkaniowe, domów i nieruchomości

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: