Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Poznań City Center będzie zamknięte być może jeszcze przez tydzień {FILM} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Poznań City Center będzie zamknięte być może jeszcze przez tydzień {FILM}
28-04-2014 15:33   Janusz Ludwiczak
Być może nawet jeszcze przez tydzień będzie nieczynne centrum handlowe Poznań City Center. Obiekt kontrolowany jest przez inspektorów nadzoru budowlanego po tym, jak w piątek w nocy runął podwieszany sufit o powierzchni ok. tysiąca metrów kwadratowych.

Informujemy, że w dniu dzisiejszym centrum handlowe Poznań City Center będzie zamknięte. Wciąż trwa spotkanie dyrekcji centrum z inspektorami. O dalszych ustaleniach poinformujemy w późniejszym terminie - poinformowała dyrekcja Poznań City Center.

Centrum handlowe ma być zamknięte również we wtorek. W poniedziałek obiekt będą kontrolowali inspektorzy nadzoru budowlanego i straż pożarna.

Wstępne wyniki kontroli przeprowadzonej przez Inspektora Nadzoru Budowlanego nie napawają optymizmem. Zdaniem kontrolerów wadliwie zamontowany jest cały sufit na drugim piętrze, a nie tylko część, która runęła. Zarządca obiektu został zobowiązany do sprawdzenia dachu a także uszkodzonej instalcji wodnej i elektrycznej. Wszystkie wykryte nieprawidłowości muszą być usunięte, zanim zostanie wydana zgoda na użytkowanie budynku. Nieoficjalnie mówi się, że galeria będzie nieczynna przynajmniej do 5 maja.

Przypomnijmy. W piątek ok. godz. 2 w nocy runął podwieszany sufit na drugim piętrze centrum handlowego Poznań City Center. Na podłogę spadło nawet tysiąc metrów kwadratowych podsufitki. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Na miejsce przybyła straż pożarna. Ponieważ w budynku lała się woda odłączono prąd.


Komentarze (4)

29-04-2014 22:30:36
Łazarzanin
Z takich i podobnych względów nie płacę już podatków w Poznaniu, ja i wielu innych ludzi. I nie chodzi o zawalony sufit, bo to tylko wisienka na torcie (Bogu dzięki, że w nocy, bo dość już ofiar śmiertelnych podczas budowy nowego dworca było). To tylko dopełnienie fatalnych decyzji PKP, urzędników miejskich i deweloperów. Skandal, że funkcjonowanie dworca jest uzależnione od prywatnego domu handlowego.
29-04-2014 18:08:55
Negatyw
Węgrzy umieją zrobić jedynie dobrą paprykę...
28-04-2014 23:48:04
kaśka
To początek upadku chlebaka. No to pewnie będzie pierwsze centrum handlowe, które zbankrutuje. Najemcy na bank będą chcieli odszkodowań za kilka dni zamknięcia sklepu i za zalane lokale. Kto w ogóle zgodził się na powstanie tego bubla. Powinny polecieć głowy, ale możemy sami o tym zdecydować - wybory samorządowe już niedługo... czas na zmiany.
28-04-2014 21:25:01
Anonim
Wstyd...
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

cze

do 18-06-2024
Łazarz
34. Dni Łazarza
13-18.06.2024

15

cze

XXXVIII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami terapeutycznymi im. Jana Pawła II ul. Potockiej 38
Piknik rodzinny w 37 LO w ramach Dni Łazarza
- grill, ciuchowisko, zajęcia taneczne i sportowe, loteria fantowa
w godz. 10:00-15:00

17

cze

18:00
Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: