Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zalano mieszkania w kamienicy przy Niegolewskich 14 - kolejne działania "czyścicieli kamienic"? - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zalano mieszkania w kamienicy przy Niegolewskich 14 - kolejne działania "czyścicieli kamienic"?
22-04-2014 01:24   Janusz Ludwiczak
Nieznani sprawcy zalali w wielkanocny poniedziałek mieszkanie jednej z rodzin w kamienicy przy ul. Niegolewskich 14. Możliwe, że jest to kolejne działanie tzw. "czyścicieli kamienic", którzy chcą pozbyć się lokatorów. Sprawę wyjaśnia policja.

Na początku lutego kompletnie zalane wodą zostało mieszkanie Anastazji Molgi, która jest członkinią zarządu Wielkopolskiego Stowarzyszenia Lokatorów i działaczką na rzecz obrony prześladowanych lokatorów, a także świadkiem w procesie o nękanie mieszkańców przez tzw. "czyścicieli kamienic".

Obecnie w kamienicy przy ul. Niegolewskich 14 mieszkają tylko dwie rodziny. W Poniedziałek Wielkanocny sytuacja się powtórzyła. Nieznani sprawcy włamali się do pustostanu na czwartym piętrze, wyrwali rurę i odkręcili wodę, która lała się przez stropy i klatkę schodową.

Wieczorem w budynku pojawiła się policja.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge"

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

13

cze

do 18-06-2024
Łazarz
34. Dni Łazarza
13-18.06.2024

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: