Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Od nordic walking po masaże - prawie wszystko dla seniorów na Targach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Od nordic walking po masaże - prawie wszystko dla seniorów na Targach
06-04-2014 01:09   Janusz Ludwiczak
Już po raz piąty na terenie MTP odbywają się targi "Aktywni 50+", skierowane przede wszystkim dla osób powyżej 50. roku życia. Jest to świetna okazja do poznania różnych możliwości wypełnienia codziennego dnia ciekawymi treściami i poznania sposobów na poprawę jego jakości.

Na targach seniorzy mogą zapoznać się z ofertą przygotowaną przez organizacje pozarządowe, domy kultury czy dzienne domy pomocy, a także wziąć udział w bezpłatnych badaniach zdrowotnych. Na chętnych czekają bezpłatne badania gęstości kości, poziomu cukru czy pomiary ciśnienia.

Seniorzy na Targach "Aktywni 50+" znajdą również oferty zajęć edukacyjno-rozwojowych, artystycznych czy sportowo-ruchowych. Jednym z wydarzeń są ćwiczenia z konsolą XBOX, gimnastyka 50+, joga, Tai Chi, warsztaty bębniarskie, pokazy tańca czy układów rytmiczno-tanecznych.

Na stoisku Term Maltańskich osoby starsze mogą wziąć udział w zabiegu parafinowym na dłoniach, który poprawia krążenie i nawilża skórę. Natomiast w autobusie MPK, który zaparkował przy wejściu do pawilonu 15 seniorzy uzyskają szerokie informacje na temat systemu PEKA, która ma wejść w życie 1 lipca. Na miejscu można również zrobić sobie zdjęcie i wyrobić nową kartę.

Targom towarzyszą konferencję i koncerty znanych gwiazd. Na scenie wystąpią m.in. Zbigniew Wodecki, Duety Operetkowe i Kabaret Czesuaf.

Targi "Aktywni 50+" można zwiedzać jeszcze w niedzielę w godz. od 10:00 do 17:00. Bilety wstępu kosztują 10 zł.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
05

paź

16:00
Muzułmańskie Centrum Kulturalno-Oświatowe ul. Biedrzyckiego 13
Warsztaty międzykulturowe w Muzułmańskim Centrum Kulturalno -Oświatowym

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze
Obowiązują zapisy mailowe: wysockiwoj@gmail.com (liczba miejsc ograniczona

06

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Nadciśnienie- wykład prozdrowotny Barbary Krystkiewicz (dietetyka klinicznego)

07

paź

do 09-10-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
PGA: Poznań Game Arena - targi gier, multimediów i rozrywki

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Bezpłatne warsztaty gliniarskie dla dzieci i nie tylko
Obowiązują zapisy: zapisy.klubkrag@gmail.com

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: