Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W Arenie odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Aerobiku Grupowym {WIDEO, GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W Arenie odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Aerobiku Grupowym {WIDEO, GALERIA ZDJĘĆ}
29-03-2014 00:47   Janusz Ludwiczak
Ponad 60 zespołów ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich z całej Wielkopolski wzięło udział w finale 15. Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Aerobiku Grupowym, który odbył się w Arenie.

W piątek w Arenie rozegrano Finał Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Aerobiku Grupowym. W zawodach wzięły udział łącznie 63 zespoły ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z całej Wielkopolski. Wśród uczestników byli również młodzi panowie.

Najpierw odbywały się eliminacje w powiatach, później w rejonach. Do finału przeszły 63 najlepsze zespoły - odpowiednio po 21 ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i licealnych. W zawodach wybierane zostają trzy najlepsze zespoły. Wśród uczestników byli również chłopcy, którzy doskonale sobie radzili w towarzystwie dziewczyn - powiedziała Gabriela Kabacińska z Zespołu Szkół w Biezdrowie, współorganizatorka zawodów.

Wśród szkół podstawowych okazała się drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Mosinie, zaś wśród gimnazjów zawodniczki, które przyjechały z Jankowa Przygrodzkiego. Natomiast pierwsze miejsce w kategorii szkół średnich zajęło 3 LO z Konina.

ZOBACZ WIDEO w niższej jakości (dla wolniejszego łącza)


R E K L A M A

Komentarze (1)

29-03-2014 20:46:04
obserwator
Świetna Impreza, promująca ruch, wdzięk i piękno naszej młodzieży. Wszystkim uczestnikom składam wielkie gratulacje. Pokazaliście, że setki godzin spędzone na treningach pozwoliły wam opanować układy do perfekcji. :) Gratulacje dla choreografów i trenerów.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

wrz

do 29-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra
Master Baker - konkurs wypieku chleba i bułek
"Taropak" - Miedzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania

29

wrz

do 01-10-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Smaki Regionów

do 30-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Viva Seniorzy!" - targi senioralne

18:00
Kościół Michała Archanioła ul. Stolarska 7
Odpust parafialny pod przewodnictwem ks. kan. Waldemara Hanasa – ekonoma Archidiecezji

01

paź

Międzynarodowe Targi Poznańskie plac PeWuKi - Powszechnej Wystawy Krajowej
Światowy Dzień Serca - rodzinny piknik edukacyjno-zdrowotny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: