Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kolektyw Kąpielisko będzie rozsadzać tetris na terenie pływalni w Parku Kasprowicza - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kolektyw Kąpielisko będzie rozsadzać tetris na terenie pływalni w Parku Kasprowicza
28-03-2014 19:34   Janusz Ludwiczak
"Zrobimy tetrisową układankę z warzywnej rozsady" - stowarzyszenie Kolektyw Kąpielisko w sobotnie popołudnie na terenie nieczynnej pływalni letniej w Parku Kasprowicza będzie wysiewać nasiona pod ogród społeczny.

Spotkajmy się kolektywnie w kąpielisku w Parku Kasprowicza, żeby zapoczątkować ogrodnicze sprawunki. Zrobimy tetrisową układankę z warzywnej rozsady. Wytniemy różne kształty z folii kubełkowej, do której wysiejemy nasiona pierwszych wiosennych warzyw i ziół, żeby pozwolić im kiełkować i wzrastać. Będą ciasta i lemoniady, będzie muzyka, słońce i grabki - zachęca Kolektyw Kąpielisko.

Wysiewanie nasion pod ogród społeczny odbędzie się w sobotę, 29 marca w godz. 13:00-16:00 na terenie nieczynnej pływalni letniej w Parku Kasprowicza.

Aktualizacja 29.03.2014 godz. 22:50
Organizatorzy poinformowali o odwołaniu imprezy.
Z przyczyn zupełnie niezależnych od naszej pełnej gotowości zrezygnować z prac ogrodniczych, za co przepraszamy, zapraszając tym samym na pyszne domowe ciasto, z którym będziemy na Was czekać tuż przy wejściu do kąpieliska. Od 13 do 16. Przyjdźcie pogadać, opowiedzieć, co u Was, czego potrzebujecie, by Łazarz stał się kolorową, piękną dzielnicą pełną inspirujących działań - informuje Kolektyw Kąpielisko.

ZOBACZ TAKŻE: Latem popływamy przy Arenie. POSiR uruchomi w czerwcu pływalnię w Parku Kasprowicza!


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

maj

18:00
Galeria Ego ul. Wyspiańskiego 41/3
"Żółty po raz ostatni" - wernisaż wystawy Ewy Kuryluk

19:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Srebrny Jubileusz Kapłaństwa ks. dyr. Piotra Kusia

27

maj

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Legendy poznańskie - impreza dla dzieci

31

maj

do 03-06-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
"Modernlog 2022" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

09

cze

do 14-06-2022
Łazarz
32. DNI ŁAZARZA

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: