Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Rozpoczynają się targi budowlane Budma - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Rozpoczynają się targi budowlane Budma
11-03-2014 00:49   Janusz Ludwiczak
W jaki sposób kreować przestrzeń i budynki tak, aby z czasem kształtowały one nas samych? Jakich materiałów użyć, by powstająca wokół nas architektura spełniała coraz bardziej rygorystyczne wymogi budynków energooszczędnych? Jakie rozwiązania pozwolą nam budować szybko i solidnie, zachowując jednocześnie korzystny wskaźnik rentowności inwestycji? Odpowiedzi na te pytania będzie można uzyskać w aż 15 pawilonach wystawienniczych podczas Targów Budma.

Aż do piątku, po raz pierwszy w nowym terminie, bo w marcu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się największe w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie przedstawicieli branży budowlanej. Międzynarodowym Targom Budownictwa i Architektury "Budma" towarzyszą Targi Branży Szklarskiej "Glass", Targi CBS - Budownictwo Sportowe i Rekreacyjne oraz Międzynarodowe Targi Kominkowe "Kominki 2014", tworząc synergię branż związanych bezpośrednio z budownictwem.

Setki nowości produktowych i rozwiązań technologicznych prezentowanych przez ponad 1000 wystawców z całego świata będą swoistą odpowiedzią, wyznacznikiem zmian i trendów w budownictwie. Przez cztery targowe dni Poznań stanie się budowlaną stolicą Polski, gdzie w gwarze biznesowych rozmów, debat na najistotniejszą problematykę branży budowlanej, konferencji z udziałem wybitnych specjalistów i wielu atrakcyjnych wydarzeń powstaną nowe "Inspiracje, pomysły na "Budowę" czy też "Remont" otaczającej nas architektury.

W ramach "Budmy" odbędą się m.in. Mistrzostwa Polski Młodych Parkieciarzy czy VII Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy.

Targi budowlane "Budma" można zwiedzać w godz. od 9:00 do 17:00 (kasy od 8:30 do 16:30), w piątek do 16:00 (kasy do 15:30). Bilety jednorazowe kosztują 27 złotych.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

16

gru

do 19-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody
Targi akcesoriów i sprzętu jeździeckiego

17

gru

do 19-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal sztuki i przedmiotów artystycznych

14

sty

do 16-01-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Polagra Premiery" - Międzynarodowe Targi Rolnicze

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: