Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Poznawali Poznań nocą - biegali na orientację po Targach {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Poznawali Poznań nocą - biegali na orientację po Targach {GALERIA ZDJĘĆ}
05-03-2014 07:21   Janusz Ludwiczak
We wtorek wieczorem odbył się finałowy etap zawodów w biegu na orientację z cyklu "Poznaj Poznań Nocą". Areną zmagań pomad 230 biegaczy były tereny Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Organizatorzy podczas etapu finałowego, najlepszych zawodników uzbroili w nadajniki GPS, dzięki czemu w Holu Wschodnim MTP można było obserwować rywalizację uczestników i zobaczyć, w którym miejscu znajduje się zawodnik. Każdy biegacz posiadał również latarkę.

Zawodnicy startujący w zawodach zostali podzieleni na kategorie pod względem umiejętności - Elita, Średniacy, Początkujący oraz Open. Każdemu ze startujących zależnie od zdobytego miejsca na dotychczasowych etapach, zostały przydzielone punkty. Suma tych punktów ustala finałową listę startową, a na trasy jako pierwsi wybiegli najlepsi zawodnicy.

Zawody mają na celu popularyzacje biegów na orientacje wśród mieszkańców Poznania. Cieszy nas frekwencja, gdyż na dotychczasowych zawodach startowało zawsze ponad 200 osób - podkreśla Łukasz Nowacki, organizator zawodów.

Finał zawodów w biegu na orientację z cyklu "Poznaj Poznań Nocą" zorganizowało Stowarzyszenie "Biegaj z Mapą" przy współpracy Międzynarodowych Targów Poznańskich.


Komentarze (1)

06-03-2014 09:57:19
biegacz
Super zdjecia, Super inicjatywa! Polecam wszystkim, którzy lubią łączyć wysiłek fizyczny z umysłowym;)
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Dom Bajek - warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci i opiekunów. Cykl Żywioły. Dla dzieci w wieku 2-5 lat.
- obowiązują zapisy: dom.bajek.poznan@gmail.com

18:30
Łazarz
30. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

28

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"In Memoriam - VI łazarski wieczór zaduszkowy

30

paź

10:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Plastyczny Barwami malowane – temat prac „Dyzio marzyciel” - finał

03

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Wietnam" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: