Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Koty, kotki i kocury - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Koty, kotki i kocury
26-02-2014 10:52   Janusz Ludwiczak
W piątkowe popołudnie Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 zaprosił dzieci na spotkanie z cyklu "Od czytania do działania". Z okazji Światowego Dnia Kota najmłodsi mogli posłuchać bajek, którymi bohaterami były koty, a także poznać przysłowia, w których występuje słowo kot. Nie zabrakło również zabawy z kłębkiem.

Spotkanie z cyklu "Od czytania do działania" odbyło się pod hasłem "Koty, kotki, kocury". Dzieci mogły posłuchać bajek z motywem kota, a także poznać przysłowia, w których pojawia się kot, takie jak m.in. tyle co kot napłakał, drzeć z kimś koty.

Nie zabrakło też zabaw z kłębkiem. Wygrywał ten zawodnik, który najdalej popchnął kłębek jedną ręką. Na zakończenie najmłodsi mogli ułożyć puzzle z kotami oraz narysować kocie łapki.

A już w najbliższy piątek, 28 lutego o godz. 17:30 MDK3 zaprasza dzieci na olimpiadę zimową. Wstęp wolny.


R E K L A M A
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
22

kwi

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Przez żołądek do kultury - Hiszpania

24

kwi

do 27-04-2025
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Motor Show - targi motoryzacyjne

25

kwi

17:00
Biblioteka Raczyńskich filia nr 4 ul. Lodowa 4
Spotkanie z Cezarym Harasimowczem, pisarzem, scenarzystą, wokół jego najnowszej książki Bieta, opisującej życie Elżbiety Ficowskiej, ocalałej z Getta Warszawskiego, żony poety Jerzego Ficowskiego. Spo

26

kwi

Łazarz
Gratowóz
• 08:00-08:20 - Jarochowskiego/Sczanieckiej
• 11:40-12:00 - Jarochowskiego przy Górczyńskiej
• 12:10-12:30 - Kolejowa 37

15

maj

do 16-05-2025
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Impact

[ wszystkie ]

Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: