Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Samochody nie zaparkują już przy Skwerze im. Kazimierza Nowaka - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Samochody nie zaparkują już przy Skwerze im. Kazimierza Nowaka
02-02-2014 08:38   Janusz Ludwiczak
Zarząd Dróg Miejskich wprowadził zmiany w organizacji ruchu na Rynku Łazarskim. Kierowcy nie zaparkują już po wschodniej stronie "Lejku Łazarskiego", czyli Skweru im. Kazimierza Nowaka.

Piesi mają teraz łatwiej z przejściem z Rynku Łazarskiego w stronę ul. Lodowej i Głogowskiej. Zarząd Dróg Miejskich zamontował po południowej stronie Skweru im. Kazimierza Nowaka słupki oraz wprowadził zakaz parkowania.


R E K L A M A

Komentarze (7)

10-02-2014 11:30:28
hafied
Jeszcze jeden wygłup urzędników! Rynek Łazarski je miejscem zakupów m/i. warzyw i owoców. Samochody jedne parkują a po dokonania zakupów odjeżdżają. Jak można w takim miejscu jak wolny handel, ograniczać parkowanie. Paranoja!
03-02-2014 19:34:15
gosc
@Lazarus - bardzo wątpliwe, teraz na topie jest spychologia stosowana - usuwanie miejsc parkingowych przez stawianie barierek i wiara w to że dzięki temu samochody w magiczny sposób znikną. Po prostu kierowcy będą parkować kawałek dalej, niekoniecznie zgodnie z prawem. Dopóki w mieście nie będzie żadnej sensownej polityki parkingowej tak długo będziemy przyglądać się samochodom na chodnikach.
03-02-2014 17:02:52
Lazarus
ul. Maleckiego do uporzadkowania! Ta ulica znacznie by zyskała, gdyby ktoś zajął się nieprawidłowo parkującymi autami... Ten mini skwerek przy skrzyzowaniu Łukaszewicza/Maleckiego też mozna by ogarnąć... Nieduze koszty tylko chęci brak... PS czy ktos kiedys myslal by w wieloletniej prognozie rozwoju dzielnicy, pomyslec o parkingu podziemnym pod Rynkiem Łazarskim??
03-02-2014 14:57:08
super
Brawo! Mam dalsze propozycje uporządkowania parkowania: chodnik na skrzyzowaniu Małeckiego/Kanalowa, chodnik przed wejściem do szkoly nr 33 na jarochowskiego, chodnik na jarochowskiego wzdłuz areny, chodnik na ul. Lodowej przy bibliotece.
02-02-2014 19:41:16
m
bardzo dobrze, ale myślę że i tak będą wjeżdżać przez przejście i parkować za słupkami :(
02-02-2014 11:22:37
Łazarz
ŚWIETNIE !!! PORZĄDEK Z AUTAMI ZROBIONY, TERAZ CZAS ZABRAĆ SIĘ ZA PENERSTWO NA ŁAZARZU, KTÓRE CZUJE SIE BEZKARNE BO POLICJA POJAWIA SIE OWSZEM ALE TYLKO W DZIEŃ! ZASZCZANE KLATKI SCHODOWE, BUTELKI PO PIWACH, WÓDCE, PETY, ŚCIANY POPISANE, DEWASTACJA MIENIA NO I NAJGORSZE: BEZCZELNE ZACHOWANIE POWODOWANE BEZKARNOŚCIĄ !!! NAJGORSZYM PENEREM JEST KRZYSZTOF K. MIESZKAJĄCY W TYM DUŻYM BLOKU PRZY SAMYM RYNKU (NA DMOWSKIEGO). TEN FACET MA PONAD 30 LAT A ZACHOWUJE SIE NIEDOROZWINIĘTE DZIECKO. ON I JEGO KUMPLE !!! PODOBNO MA TO PO MATCE !!! WSPÓŁCZUJE MIESZKAŃCOM TEGO BLOKU BO NIE MAJĄ Z NIM LEKKIEGO ŻYCIA. OCZYWIŚCIE SPÓŁDZIELNIA "JEST BEZRADNA", POLICJA TEZ... W KAFTAN I DO GNIEZNA NA "KURACJE" !!! ZUPEŁNIE INACZEJ WYGLĄDAŁABY NASZA DZIELNICA BEZ TAKICH TYPKÓW !!!
02-02-2014 11:07:26
JS
Może się mylę, ale na zdjęciach są słupki po wschodniej części skweru.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

kwi

Poznań * Łazarz
Wybory samorządowe - II tura
w godz. 7:00-21:00

22

kwi

Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

23

kwi

do 25-04-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Międzynarodowe Targi Energetyki
"GreenPower" - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
"Instalacje" - Międzynarodowe Targi Instalacyjne
"Sawo" - Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarn

12

maj

Łazarz
Wybory osiedlowe - wybory do Rady Osiedla Św. Łazarz
w godz. 7:00-21:00

25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: