Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Minister Agnieszka Kozłowska-Rajewicz o gender w II LO - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Minister Agnieszka Kozłowska-Rajewicz o gender w II LO
29-11-2013 14:20   Janusz Ludwiczak
Geje i lesbijki to są współcześni Żydzi. LGBT - to jest najbardziej prześladowana i dyskryminowana grupa społeczna - mówiła podczas spotkania w ramach cyklu "Śniadanie w Dwójce" Minister Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, Pełnomocnik Rządu ds. Równego Traktowania, która spotkała się w piątek z uczniami i uczennicami liceum przy ul. Matejki.

Tym razem gościem "Śniadania w Dwójce" była Minister Agnieszka Kozłowska - Rajewicz, Pełnomocnik Rządu ds. Równego Traktowania.

Jestem główną z promotorek gender. Gender oznacza płeć kulturową. Człowiek inaczej niż zwierzęta ma kulturę, uczy się, wykorzystuje wiedzę, przechowuje relacje. Na przykład w Japonii haftem artystycznym zajmują się... mężczyźni. Biologicznie jesteśmy tacy sami. Ks. Dariusz Oko powiedział, że genderyści to są maniacy seksualni, którzy prowadzą do kazirodztwa i pedofilii. A tymczasem Gender przeciwstawia się przemocy wobec kobiet, dąży do równego statusu wobec płci - mówiła w auli II LO Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, Pełnomocnik Rządu ds. Równego Traktowania.

Kiedyś kobiety nie były mile widziane na rynku pracy. To się zmieniło w 1918 roku. Byliśmy pierwszym krajem w Europie, który wprowadził prawa wyborcze dla kobiet. Dla porównania Włoszki uzyskały je w 1946 roku, Szwajcarki dopiero w 1971 roku - powiedziała Agnieszka Kozłowska-Rajewicz.

Uczniowie "Dwójki" pytali niecodziennego gościa również jak wygląda przeciętny dzień pracy, a także chcieli dowiedzieć się o planowanych projektach Minister ds. Równego Traktowania.

Już wkrótce wprowadzimy urlopy macierzyńskie dla ojców. Program Ministerstwa Pracy, który jest już realizowany ma sprawić, by mamy i ojcowie mieli nie tylko pracę, ale czas dla rodziny. Będę realizowała projekt "Tato Polski". Będą robione zdjęcia ojcom przyłapanym z pociechami na spacerze czy robiącym zakupy wraz z dzieckiem. Fotografie te trafią na bilbordy i wydany zostanie album - zapowiedziała Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, Pełnomocnik Rządu ds. Równego Traktowania.


R E K L A M A

Komentarze (2)

01-12-2013 12:00:58
Tomek
Dlaczego w dzisiejszych czasach gejów i lesbijski stawia się na piedestale? Kwestie co robi się w sypialni to indywidualna sprawa i dlaczego zajmuje się tym nasz Rząd? Czy naprawdę Polska nie ma większych problemów? Niech kwestie liberalne rządzą naszą gospodarką, a nie życiem publicznym.
30-11-2013 16:47:17
z poznania
O kurde nie mieli kogo zaprosić>!!! wszak ona ma w d.u.p.i..e młodzież i sobie robi krypto reklamę. Brak słów taka babe zaprosić to skandal. Dyrektorka na dywanik do ratorium lun do prałata
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
23

wrz

do 24-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

27

wrz

do 29-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra
Master Baker - konkurs wypieku chleba i bułek
"Taropak" - Miedzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania

29

wrz

do 01-10-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Smaki Regionów

do 30-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Viva Seniorzy!" - targi senioralne

18:00
Kościół Michała Archanioła ul. Stolarska 7
Odpust parafialny pod przewodnictwem ks. kan. Waldemara Hanasa – ekonoma Archidiecezji

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: