Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kolejny doping na poznańskim maratonie. Arleta Meloch zajmuje drugie miejsce - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kolejny doping na poznańskim maratonie. Arleta Meloch zajmuje drugie miejsce
27-11-2013 00:41   Janusz Ludwiczak
Białorusinka Vohla Reskay została zdyskwalifikowana po wykryciu środków dopingujących podczas biegu w 14. Poznań Maraton. Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej kobiet zajmuje Arleta Meloch.

Wyniki badań próbki A, przeprowadzone w Instytucie Sportu – Zakład Badań Antydopingowych w Warszawie, należącej do pani Vohla Rezkaya wykazały środków dopingowych zabronionych zgodnie z "Listą Zabronioną WADA 2013" W związku z powyższym Organizator powiadomił zawodniczkę o prawie do badania próbki B. Zawodniczka zrezygnowała z tego prawa. Tym samym wynik badania próbki A uznaje się za ważny i Organizator dyskwalifikuje Panią Rezkaya Vohla. Miejsce II w klasyfikacji generalnej kobiet zajmuje Meloch Arleta, miejsce III Kucharska Ewa. Powyższa decyzja jest nieodwołana - informuje Maciej Mielęcki, dyrektor Maratonu.

Podobny przypadek miał miejsce podczas ubiegłorocznego maratonu. Na dopingu był Kenijczyk Edwin Kosgei Yator, który jako pierwszy w czasie 2:16:16 dobiegł do mety 13. Poznań Maraton.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

maj

18:00
Galeria Ego ul. Wyspiańskiego 41/3
"Żółty po raz ostatni" - wernisaż wystawy Ewy Kuryluk

19:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Srebrny Jubileusz Kapłaństwa ks. dyr. Piotra Kusia

27

maj

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Legendy poznańskie - impreza dla dzieci

31

maj

do 03-06-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
"Modernlog 2022" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

01

cze

00:00
Szkoła Podstawowa nr 33 / 33 LO ul. Wyspiańskiego 27
II Bieg przez Kraje Nordyckie 2022

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: