Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Samochód zablokował remont chodnika na Sczanieckiej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Samochód zablokował remont chodnika na Sczanieckiej
29-10-2013 01:19   Janusz Ludwiczak
Na ulicy Sczanieckiej prowadzony jest remont chodnika. Prace skomplikował jednak zaparkowany samochód, którego nie przestawił kierowca. Drogowcy ułożyli więc nową kostkę wokół pojazdu.

Na wysokości sklepu z tytoniem/pizzerni stoi stary mercedes....od co najmniej 2 lat. Panowie z firmy układającej kostkę maja problem z jej położeniem. Swoja droga na Łazarzu znajdziemy co najmniej kilka takich porzuconych aut - pisze na Kontaktową Platformę Czytelników (24@lazarz.pl) nasz internauta Mateusz.

O sprawie wie Straż Miejska.

Usuwanie takich pojazdów określa wyraźnie Prawo o Ruchu Drogowym. Samochód ten jest prawidłowo oznakowany. Dotarliśmy do właściciela pojazdu, który napompował jedno z kół. Obecnie nie odbiera naszych telefonów - wyjaśnia Przemysław Piwecki, rzecznik Straży Miejskiej.

Remont chodników prowadzony jest po obu stronach ulicy Sczanieckiej na odcinku od Jarochowskiego do Bogusławskiego oraz pomiędzy ulicami Bogusławskiego i Kasprzaka po stronie północnej (idąc od ul. Jarochowskiego po lewej stronie). Koszt inwestycji wyniesie 99 415,91 zł. Środki te pochodzą z budżetu Rady Osiedla Św. Łazarz. Prace budowlane powinny zakończyć się do 8 listopada.


Komentarze (2)

31-10-2013 11:56:48
adam
ZK na rejestracji i wszystko jasne.... kolejny chadziaj, który przenosi swoją wiejską mentalność do Poznania.
29-10-2013 12:43:16
S.
I co? Nie można przestawić więc tak to zostanie???
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
03

lip

Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Piknik ekologiczny w Ogrodzie Łazarz "Na powitanie lata"

06

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

13

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

18

lip

do 22-07-2022
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Międzykulturowe zajęcia wakacyjne "Eco World"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: