Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Prawie wszystko dla muzyków, DJów i nie tylko ... na Targach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Prawie wszystko dla muzyków, DJów i nie tylko ... na Targach
27-10-2013 07:25   Janusz Ludwiczak
Po raz pierwszy na MTP trwają Targi Muzyki, Sceny i Oświetlenia "LAB". To impreza dla profesjonalistów z branży muzycznej i scenicznej, jak i entuzjastów, którzy poszukują nowych brzmień oraz najciekawszego sprzętu i amatorów kochających muzykę. Podczas targów prezentowane są m.in. instrumenty muzyczne, sprzęt DJ-ski, sprzęt studyjny, nagłośnienie estradowe, oświetlenie oraz inne elementy konstrukcji sceny. W programie targów przewidziano także koncerty i pokazy sprzętu.

Na ekspozycjach znaleźć można instrumenty muzyczne, sprzęt DJ-ski, sprzęt studyjny, nagłośnienie estradowe, oświetlenie oraz inne elementy konstrukcji sceny. Na Targach Muzyki, Sceny i Oświetlenia "LAB" można również zobaczyć unikatową kolekcję gitar i poznać historię tego instrumentu.

Targi Muzyki, Sceny i Oświetlenia można zwiedzać jeszcze w niedzielę, w godz. od 10:00 do 17:00. Bilety wstępu kosztują 10 (bez rejestracji) i 15 zł (z rejestracją). Na zwiedzających czekają m.in. koncerty młodych i utalentowanych zespołów: Cztery Metry Od Chodnika, Aneke, Superhalo oraz Missfuria a także pokaz muzyczny "Bum Bum Rurek".


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
16

maj

do 19-05-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Meble Polska" - targi mebli
"Home Decor" - targi dekoracji i wnętrz

19

maj

18:00
Kościół Michała Archanioła ul. Stolarska 7
90-lecie Parafii Michała Archanioła - msza św., prelekcja ks. Bernarda Kołodzieja, historyka Wydziału Teologicznego UAM o historii parafii

20

maj

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Otwarcie wystawy filatelistycznej "Droga Karola Wojtyły do Watykanu" ze zbiorów Tadeusza Stańczyka

22

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festyn rodzinny "Bądźmy razem"

24

maj

18:00
Galeria Ego ul. Wyspiańskiego 41/3
"Żółty po raz ostatni" - wernisaż wystawy Ewy Kuryluk

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: