Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Prezydent Bronisław Komorowski zainaugurował rok akademicki wszystkich poznańskich uczelni - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Prezydent Bronisław Komorowski zainaugurował rok akademicki wszystkich poznańskich uczelni
03-10-2013 00:41   Janusz Ludwiczak
W obecności Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego odbyła się we wtorek w Sali Ziemi na Targach Poznańska Inauguracja Akademicka z udziałem wszystkich ośmiu poznańskich publicznych szkół wyższych.

Takiej inauguracji roku akademickiego do tej pory w Polsce jeszcze nie było. We wtorek osiem poznańskich uczelni publicznych: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnika Poznańska, Uniwersytet Medyczny, Akademia Wychowania Fizycznego, Uniwersytet Przyrodniczy, Uniwersytet Ekonomiczny, Akademia Muzyczna i Uniwersytet Artystyczny zainaugurowało wspólnie w Sali Ziemi MTP nowy rok akademicki 2013/2014.

Zaproszenie na tą uroczystość przyjął Prezydent RP Bronisław Komorowski. W uroczystości wzięła również Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego prof. Barbara Kudrycka, a także przedstawiciele władz państwowych i samorządowych, posłowie i inni zaproszeni goście.

Uroczystość uświetnił połączony występ połączonych chórów wszystkich uczelni. Z kolei wykład inauguracyjny "O współczesnym rozumieniu polskości" wygłosił prof. dr hab. Andrzej B. Legocki z Polskiej Akademii Nauk.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

do 14-08-2022
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
Slavic fondness - wystawa | Luntrus
w godz. 14:00-20:00

13

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

20

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

Międzynarodowe Targi Poznańskie
V Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów

27

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: