Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Jakub Walczak i Tomasz Zdrenka z Platinium Palace zwycięzcami Kulinarnego Pucharu Polski - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Jakub Walczak i Tomasz Zdrenka z Platinium Palace zwycięzcami Kulinarnego Pucharu Polski
26-09-2013 13:03   Janusz Ludwiczak
Jacek Walczak i Tomasz Zdrenka z Platinium Palace, które mieści się przy zbiegu ulic Reymonta i Wyspiańskiego zajęli pierwsze miejsce w konkursie Kulinarny Puchar Polski, który odbył się w ramach Międzynarodowych Targów Gastronomii "Polagra Gastro".

Kulinarny Puchar Polski to konkurs uznawany za najważniejszy i najbardziej prestiżowy w polskiej gastronomii. Mogą w nim brać udział jedynie osoby nominowane - zwycięzcy renomowanych krajowych konkursów kulinarnych. Kulinarny Puchar Polski jest podsumowaniem całego kulinarnego roku i zwieńczeniem trudu wszystkich osób, firm i zrzeszeń związanych z gastronomią. Ranga i fakt, że spotykają się tu najlepsi z najlepszych sprawia, że poziom zmagań wzrasta, a świadomość, że uczestnicy są oceniani przez międzynarodowe jury, złożone z najlepszych europejskich szefów kuchni, dodatkowo ich motywuje. Zwycięstwo w nim, poza korzyścią materialną, przynosi prestiż, splendor i uznanie innych szefów kuchni. Zgodnie z regulaminem tegoroczni zwycięzcy mają możliwość udziału w półfinałach przyszłorocznego Kulinarnego Pucharu Polski - wyjaśnia Karolina Nawrot z Centrum Prasowego Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Do finału zakwalifikowało się 9 dwuosobowych drużyn. Najlepsze danie miało składać się z sarniny, kaszy jaglanej oraz gorzkiej czekolady. Na jego przygotowanie kucharze mieli 90 minut. Jury oceniało nie tylko smak, ale prezentacje, zastosowane techniki i przygotowanie dania.

Kulinarny Puchar Polski wygrali Jacek Walczak i Tomasz Zdrenka z Platinium Palace które mieści się przy zbiegu ulic Reymonta i Wyspiańskiego. W nagrodę otrzymali 15 tysięcy złotych oraz udział w szkoleniu prestiżowej restauracji na wysokim poziomie.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

kwi

do 14-04-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Run Expo" - targi sportowe: bieg | aktywność | motywacja

14

kwi

Poznań * Łazarz
16. Poznań Półmaraton

17

kwi

17:00
Biblioteka Raczyńskich filia nr 4 ul. Lodowa 4
"4 dla seniora: Kultura Japonii" - Trening pamięci dla seniorów
- bezpłatne zajęcia poprawiające pamięć, koncentrację oraz okazja do spotkania i rozmów

20

kwi

11:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Piosenki Przedszkolnej

21

kwi

Poznań * Łazarz
Wybory samorządowe - II tura
w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: