Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Trzeci pożar w ciągu tygodnia w kamienicy przy Matejki 51 - bezdomni rozpalili ogień w kominku - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Trzeci pożar w ciągu tygodnia w kamienicy przy Matejki 51 - bezdomni rozpalili ogień w kominku
25-09-2013 19:07   Janusz Ludwiczak
Trzy zastępy straży pożarnej gasiły pożar w jednym z lokali kamienicy przy ul. Matejki 51. Bezdomni rozpalili ogień w kominku pustego mieszkania. To już trzeci pożar w tym budynku w ciągu jednego tygodnia.

Ok. godz. 16 wybuchł pożar w kamienicy przy ul. Matejki 51. Jak powiedział nam dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej bezdomni rozpalili ogień w kominku w jednym z opuszczonych mieszkań.

W akcji gaśniczej, która trwała godzinę uczestniczyły trzy zastępy. Na miejsce przybyła również policja. W pożarze nikt nie ucierpiał.

To już trzeci pożar w kamienicy przy ul. Matejki 51 w ciągu jednego tygodnia. Do pierwszego zdarzenia doszło 18 września. Wtedy pięć brygad straży pożarnej gasiło głównie stare meble w opuszczonym mieszkaniu na parterze tej kamienicy. Natomiast w poniedziałek trzy brygady straży pożarnej gasiły pożar, do którego doszło w mieszkaniu na parterze tej kamienicy.

Od strony ulicy kamienica jak wiele innych pustostanów, zabita i nie stwarzająca zagrożenia. Całkiem inne wrażenie odnosi się zaglądając od podwórza. Stan kamienicy opłakany. Bezdomni wchodzą sobie do niej jak do zwykłej zamieszkałej kamienicy. Ciekawe kto się nią tak porządnie zainteresuje i kiedy - pisze na Kontaktową Platformę Czytelników (24@lazarz.pl) nasza internautka, Anna Staśkiewicz.


Fot: Anna Staśkiewicz
Zdjęcia przesłane przez naszą Internautkę na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Dziękujemy

ZOBACZ TAKŻE: Kolejny pożar w kamienicy przy ul. Matejki 51

ZOBACZ TAKŻE: Pięć zastępów straży pożarnej gasiło pożar w kamienicy przy ul. Matejki

ZOBACZ TAKŻE: Znów paliła się kamienica przy zbiegu ulic Niegolewskich i Matejki

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
23

paź

do 25-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów ZabytkowychODWOŁANE

27

paź

18:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Edward Stachura klasycznie i elektronicznie" - recital piosenek E.Stachury w wykonaniu Dominiki Dobrosielskiej i Michała Rukszy w Klubie Krąg
Bezpłatne wejściówki do odbioru w Klubie Krąg od dnia

28

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Białoruś" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

29

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
In memoriam Sat- Poz- Łazarski Wieczór Zaduszkowy poświęcony pamięci Zygmunta Dreżewskiego i innym zacnym mieszkańcomODWOŁANE

30

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci w wieku 3-6 lat.Akcja twórcza z książką "Zebra" w ramach 23. Biennale Sztuki dla Dziecka „Spotkanie jako sztuka”.
(zapisy na dom.bajek.poznan@gmail.com)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: