Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na MTP odbywa się nie tylko Polagra, ale również targi poświęcone hotelom - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na MTP odbywa się nie tylko Polagra, ale również targi poświęcone hotelom
25-09-2013 16:31   Janusz Ludwiczak
Równolegle z Polagrą na MTP odbywają się już po raz piętnasty Targi Wyposażenia Hoteli "Invest - Hotel", na których możemy zobaczyć nie tylko jak powinien wyglądać hotelowy pokój, ale także najnowsze produkty z zakresu wyposażenia dla pensjonatów, uzdrowisk, sanatoriów, ośrodków wypoczynkowych i sal konferencyjnych. Nie brakuje więc łóżek, szlafroków, saun czy jacuzzi.

Targi "Invest Hotel" uroczystym przecięciem wstęgi dokonał sam Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Uroczystość otwarcia połączona była z wręczeniem statuetek Złotych Medali oraz Acanthus Aureus. Te prestiżowe nagrody wręczone zostały jedynie tym spośród wystawiających się firm, których produkty są nowatorskie a ekspozycja najlepiej odzwierciedla strategię marketingową. Dla zwiedzających i gości targów przygotowaliśmy wykłady "Travel 2.0" oraz "Jak nie dawać lastów". Na warsztatach poruszane są również takie tematy jak nowoczesne kanały komunikacji i sprzedaży online czy problem udzielania rabatów za rezerwacje last minute - wyjaśnia Łukasz Majcher z Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Targi Wyposażenia Hoteli "Invest Hotel" a także Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych "Polagra Food", Międzynarodowe Targi Gastronomii "Polagra Gastro", Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych "Polagra Tech" oraz Międzynarodowe Targi Opakowań dla Przemysłu Spożywczego "Pakfood" można zwiedzać jeszcze w czwartek. Bilety jednorazowe kosztują 27 zł (dla profesjonalistów) i 69 zł (bez rejestracji).


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

kwi

do 14-04-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Run Expo" - targi sportowe: bieg | aktywność | motywacja

14

kwi

Poznań * Łazarz
16. Poznań Półmaraton

17

kwi

17:00
Biblioteka Raczyńskich filia nr 4 ul. Lodowa 4
"4 dla seniora: Kultura Japonii" - Trening pamięci dla seniorów
- bezpłatne zajęcia poprawiające pamięć, koncentrację oraz okazja do spotkania i rozmów

20

kwi

11:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Piosenki Przedszkolnej

21

kwi

Poznań * Łazarz
Wybory samorządowe - II tura
w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: