Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ruszyła rozbudowa placu zabaw przy Arenie. Powstanie ścianka wspinaczkowa i zjeżdżalnia - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Ruszyła rozbudowa placu zabaw przy Arenie. Powstanie ścianka wspinaczkowa i zjeżdżalnia
10-09-2013 01:21   Janusz Ludwiczak
Do końca września plac zabaw w Parku Kasprowicza powiększy się zjeżdżalnię i zestaw sprawnościowy - ściankę wspinaczkową.

Rada Osiedla Św. Łazarz na to zadanie przeznaczyła 41 541 złotych, jednak najkorzystniejszą ofertę w przetargu ogłoszonym przez Zarząd Zieleni Miejskiej złożyło Biuro Handlowe Agnieszka Klepaczewska ze Swarzędza. Powiększenie placu zabaw m.in. o zjeżdżalnie i ściankę wspinaczkową będzie kosztować 38 389,78 złotych. Rozbudowa placu zabaw przy Arenie zakończy się najpóźniej pod koniec września.

Plac zabaw w Parku Kasprowicza powstał późną jesienią zeszłego roku. Do dyspozycji najmłodszych są dwie huśtawki, bujak dla młodszych dzieci, piaskownice i trzy ławki, a także tzw. "statek piracki". Całość została odgrodzona. Inwestycja ta kosztowała 104 tysiące złotych i w całości została pokryta z budżetu Rady Osiedla Św. Łazarz.

W ramach przyszłorocznego budżetu Rada Osiedla Św. Łazarz przeznaczyła 100 tysięcy złotych na budowę placu zabaw dla dzieci starszych w Parku Kasprowicza. Inwestycja ta miałaby zostać zrealizowana z "grantu".


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

16

gru

do 19-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody
Targi akcesoriów i sprzętu jeździeckiego

17

gru

do 19-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal sztuki i przedmiotów artystycznych

14

sty

do 16-01-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Polagra Premiery" - Międzynarodowe Targi Rolnicze

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: