Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

TVP Info znika z analoga - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
TVP Info znika z analoga
29-08-2013 09:37   Janusz Ludwiczak
Od września nie zobaczymy już "Teleskopu" i innych programów lokalnych na antenie TVP Info. Telewizja Poznań będzie emitować teraz swoje programy na odrębnym kanale TVP Regionalna. Od niedzieli abonenci telewizji analogowej Inea nie będą mogli już oglądać programu TVP Info, natomiast kanał ten w jakości cyfrowej będzie dostępny na innej pozycji.

Władze Telewizji Polskiej SA zdecydowały, że od września kanał TVP Info będzie całodobowym programem informacyjnych i z jego anteny znikną programy lokalne emitowane przez TVP Poznań.
"Teleskop" i inne programy produkowane przez Telewizję Poznań emitowane będą po wakacjach na nowym kanale TVP Regionalna, która będzie emitowana m.in. na trzecim multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej (gdzie obecnie znajduje się TVP Info). TVP Regionalna ma nadawać ok. 5 godzin programu dziennie. Będzie również pasmo wspólne dla wszystkich 16 oddziałów. Więcej w artykule: Telewizja Poznań znika z TVP Info, WTK nada studio porankowe.

Od niedzieli abonenci telewizji analogowej Inea nie będą mogli już oglądać programu TVP Info, natomiast kanał ten w jakości cyfrowej będzie dostępny na innej pozycji.

Z początkiem września program TVP Poznań (TVP Regionalna) będzie dostępny dla wszystkich abonentów usługi telewizji analogowej i cyfrowej INEA. W telewizji analogowej zastąpi on obecny program TVP Info. W telewizji cyfrowej będzie dostępny na pozycji 8, na której obecnie można oglądać program TVP Info. Z kolei TVP Info będzie dostępne tylko w jakości cyfrowej dla wszystkich Abonentów tej usługi. Program można będzie oglądać na pozycji 48 - wyjaśnia Kinga Podraza-Myszkowska, rzecznik INEA.


R E K L A M A

Komentarze (3)

03-09-2013 00:12:02
JS
@ciekawska Przecież możesz łapać TVP Info za darmo z powietrza. W czym problem? A w kablówce analog jest w podobnej cenie do cyfry. Nie rozumiem biadolenia dla biadolenia.
02-09-2013 20:31:03
w
@ciekawska, masz internet :) TV, szczególnie kanały informacyjne, to strata czasu! Robią wodę z mózgu.
02-09-2013 08:00:10
ciekawska
Czuję się po prostu oszukana,to był mój kontakt z całym światem,nie stać mnie na tv satelitarną.Kanał tvp info oglądałam najczęściej.Z natury ciekawi mnie prawie wszystko. Myślę że więcej osób jest niepocieszonych tą zmianą.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

kwi

17:00
Biblioteka Raczyńskich filia nr 4 ul. Lodowa 4
"4 dla seniora: Kultura Japonii" - Trening pamięci dla seniorów
- bezpłatne zajęcia poprawiające pamięć, koncentrację oraz okazja do spotkania i rozmów

20

kwi

11:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Piosenki Przedszkolnej

21

kwi

Poznań * Łazarz
Wybory samorządowe - II tura
w godz. 7:00-21:00

22

kwi

18:00
Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

23

kwi

do 25-04-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Międzynarodowe Targi Energetyki
"GreenPower" - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
"Instalacje" - Międzynarodowe Targi Instalacyjne
"Sawo" - Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarn

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: